دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
۰۳:۲۶:۴۳

پیام تسلیت فرماندار شهرضا به مناسبت درگذشت پدر شهیدان یاوری

پیام تسلیت فرماندار شهرضا به مناسبت درگذشت پدر شهیدان یاوری

 

بسم رب الشهداء و الصالحین. بی تردید والدین معزز شهدا که عزیزترین سرمایه های خود را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی و میهن اسلامی فدا کردند،اسوه های واقعی مقاومت و ایثار هستند. اینها سرمایه های عظیم و چشم و چراغ این ملتند که خالصانه برای رضای حق تبارک و تعالی، از عزیزترین سرمایه های زندگی خویش گذشتند تا ارواح قدسی آن طائران ملکوتی،حافظ و پاسدار نظام و میهن اسلامی مان باشد.
اینجانب ضایعه درگذشت مرحوم مغفور حاج حسین یاوری ،پدر شهیدان والامقام اکبر و اصغر یاوری را به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بویژه خاندان معزز یاوری تسلیت گفته ،از خداوند متعال علو درجات برای آن پدر مرحوم و رحمت واسعه الهی مسئلت می نمایم.

سید امیر جعفری
( فرماندار و رییس شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شهرضا)

مطالب مشابه
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 8 =