شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
۰۹:۳۸:۱۸

همزمان با دهه مبارک فجر بهره برداری از ۵۷ پروژه عمرانی، کشاورزی، خدماتی و صنعتی در شهرضا

به گزارش روزپنجشنبه روابط عمومی فرمانداری , سید امیر جعفری در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان که در فرمانداری شهرضا برگزار شد، با گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بیان کرد: امسال بیش از ۲۵۰ عنوان برنامه در حوزه‌های مختلف در دهه فجر در سطح شهرستان برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود. جعفری […]

به گزارش روزپنجشنبه روابط عمومی فرمانداری , سید امیر جعفری در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان که در فرمانداری شهرضا برگزار شد، با گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بیان کرد: امسال بیش از ۲۵۰ عنوان برنامه در حوزه‌های مختلف در دهه فجر در سطح شهرستان برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

جعفری با بیان اینکه ۴ پروژه نیز در دهه فجر در شهرضا کلنگ‌زنی می‌شود، بیان کرد: این پروژه‌ها سبب اشتغالزایی ۳۶۵ نفر به صورت مستقیم و ۴۴۲ نفر غیرمستقیم فراهم می کند.

وی با بیان اینکه میزان آورده بخش خصوصی، تعاونی و خیران ۵۴۶ میلیارد تومان و تسهیلات دولتی ۲۹۷ میلیارد تومان است، بیان کرد: افتتاح شرکت سلامت فرد در شهرک رازی، احداث پست برق ۲۳۰ ولت شهرک رازی، کلنگ‌زنی نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی از مهم‌ترین پروژه‌های شهرضا در دهه فجر است.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =