جلسه نشست دهیاران، شوراهای اسلامی روستایی و عشایری با موضوع بصیرت افزایی و بودجه‌نویسی ۱۴۰۲ برگزار شد.

بخشدار شهرضا بودجه‌نویسی سال۱۴۰۲ دهیاری‌ها و نحوه هزینه کرد و پیگیری فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا؛ در ابتدا این جلسه جناب آقای دکتر جعفری فرماندار شهرستان مطالبی پیرامون حماسه بزرگ نهم دی‌ماه، جریان شناسی حوادث و اتفاقات اخیر در کشور،پیشرفت‌های اخیر ایران، جایگاه و خدمات سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و امنیت منطقه ارائه نمودند.

ایشان در ادامه سخنان خود؛ تلاش برای خدمت‌رسانی به مردم روستایی و عشایری، جلوگیری از فساد و ساخت‌وسازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی را عنوان نمودند.

در ادامه این نشست جناب آقای کریم لو رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های شورای اسلامی روستاها ارائه نمودند.

سپس جناب آقای مهندس محمدی بخشدار مرکزی شهرستان در خصوص بودجه‌نویسی سال۱۴۰۲ دهیاری‌ها و نحوه هزینه کرد و پیگیری فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی مطالبی را بیان نمودند.

در پایان این نشست حکم اعضای دو شورای اسلامی جدید روستاهای محمدیه و سولار به آنان اهدا گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابظ عمومی شهرضا؛ مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در صحن مطهر امامزاده شاهرضا (ع) برگزار شد.

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابظ عمومی فرمانداری شهرضا ؛ در این اردوی جهادی که در ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد به مدت پنج روز برگزار شد، گروه جهادی مهندسی شهید کلاهدوز به منظور راهبری اشتغال‌های موجود از این روستا‌ها بازدید کردند. در این اردو در بازدید از منطقه هونجان علاوه بر تشکیل تعاونی […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۷ خرداد ۱۴۰۲

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرضا

۱۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =