جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شهرضا با موضوع تشکیل کمیته سامان ازدواج در محل سالن شهید باهنر فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا؛ جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شهرضا با موضوع تشکیل کمیته سامان ازدواج و اجرایی شدن آیین برگزاری مراسم زوجین در مراکز فرهنگی و آموزشی دولتی با حضور جناب آقا مهدی‌ماهر معاونت سیاسی،اجتماعی و امنیتی فرمانداری شهرستان شهرضا،جناب آقای محمدصادقی سرپرست اداره ورزش و جوانان، رؤسا و نمایندگان دستگاه‌های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا؛ جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شهرضا با موضوع تشکیل کمیته سامان ازدواج و اجرایی شدن آیین برگزاری مراسم زوجین در مراکز فرهنگی و آموزشی دولتی با حضور جناب آقا مهدی‌ماهر معاونت سیاسی،اجتماعی و امنیتی فرمانداری شهرستان شهرضا،جناب آقای محمدصادقی سرپرست اداره ورزش و جوانان، رؤسا و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی صبح روز سه‌شنبه مورخ۱۳دی‌ماه در محل سالن شهید باهنر فرمانداری برگزار شد.

در ابتدا معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرضا با اشاره به اهمیت تسهیل ازدواج جوانان، بیان نمود لازم است از ظرفیت شهرستان در جهت سامان‌دهی امور جوانان و ازدواج آسان استفاده شود.

وی اظهار داشت اجرایی شدن آیین‌نامه برگزاری مراسم ازدواج مراسم زوجین در مراکز فرهنگی و آموزشی دولتی در شهرضا، ارائه گزارش تعداد مراسم برگزارشده در این مراکز و راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی در سایت فرمانداری در این زمینه در دستور کار قرار گیرد.

در ادامه ماهر بر برگزاری جلسات کمیته سامان ازدواج در شهرستان به‌صورت منظم و جدی و ارائه گزارش ماه‌عسل و خروجی عملیاتی این نشست‌ها تأکید کرد.

سپس سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان در خصوص دستورالعمل تشکیل کمیته سامان ازدواج به ایراد سخن پرداخت و گفت هر اداره طبق آیین‌نامه ارسالی شورای عالی جوانان مکلف است بیست درصد از ظرفیت تمامی مراکز رفاهی تحت پوشش را برای برگزاری جشن ازدواج زوجین با هماهنگی کمیته مذکور اختصاص دهد.

در بخش دیگر جلسه نمایندگان سایر دستگاه‌های عضو به ارائه بسته‌های پیشنهادی خود پرداختند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابظ عمومی شهرضا؛ مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در صحن مطهر امامزاده شاهرضا (ع) برگزار شد.

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابظ عمومی فرمانداری شهرضا ؛ در این اردوی جهادی که در ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد به مدت پنج روز برگزار شد، گروه جهادی مهندسی شهید کلاهدوز به منظور راهبری اشتغال‌های موجود از این روستا‌ها بازدید کردند. در این اردو در بازدید از منطقه هونجان علاوه بر تشکیل تعاونی […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۷ خرداد ۱۴۰۲

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرضا

۱۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 10 =