یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۲۳:۳۴:۳۵

امسال ۱۷۰ دانش آموز شهرضایی از تحصیل بازمانده اند

شورای آموزش و پرورش

به گزارش روز شنبه روابط عمومی فرمانداری ,جعفری فرماندار شهرضا در جلسه شورای آموزش و پرورش تصریح کرد: این دانش آموزان به دلایل مختلفی چون مشکلات معیشتی خانواده، طلاق والدین، هدایت دانش آموز به مدارس استثنایی و ممانعت والدین از حضور در این مدارس، بیماری صعب العلاج و بزرگی سن به علت ترک تحصیل در دوران کرونا، ترک تحصیل کرده اند.

جعفری افزود: امسال ۷۰۰ دانش آموز اتباع به مدارس شهرضا اضافه شدند که نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وی بیان داشت: کمیته اجرایی عدالت تربیتی در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش در شهرضا تشکیل شد و در ۱۹ مدرسه هدف در ۱۱ محله شهری فعالیت می کند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

باحضور استاندار اصفهان انجام پذیرفت : افتتاح ۴۶ واحد از پروژه‌ ۳۸۷ واحدی بنیاد مسکن و آغاز پروژه های راهداری شهرستان شهرضا روز یکشنبه ۲۱بهمن ماه ۱۴۰۲

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =