شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
۰۷:۲۴:۵۷

فرماندار شهرضا گفت: هر کشوری برای دستیابی به پیشرفت همه جانبه نیازمند امنیت است.

فرماندار شهرضا گفت: هر کشوری برای دستیابی به پیشرفت همه جانبه نیازمند امنیت است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا با توجه به تحولات اخیر در سطح کشور و به جهت جلوگیری از تعطیلی  مغازه ها و بازار شهرضا ،جلسه ای با حضورفرماندار محترم شهرستان ،رییس اتاق اصناف  و سایر مسوولین مرتبط برای کلیه روسای اتحادیه های صنفی شهرستان و هیات امنای بازار سرپوشیده برگزار و فرماندار شهرستان  به تبیین و تشریح ضرورت همکاری کلیه کسبه و بازاریان برای عدم ایجاد اختلال در امر خدمات رسانی به ارتزاق مردم پرداخت و از کلیه اتحادیه های صنفی خواست که با جدیت بیش از پیش به کار خود ادامه داده و از بستن مغازه هایشان در این وهله حساس خودداری نمایند.

فرماندار شهرضا گفت: هر کشوری برای دستیابی به پیشرفت همه جانبه نیازمند امنیت است. دشمنان و بدخواهان جمهوری اسلامی امروز اصناف و بازاریان را هدف قرار داده اند که خدمت رسانی به مردم را مختل کرده و سطح نارضایتی مردم را بالا ببرند. همه در این شرایط مسول هستیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =