آموزش و پیشگیری موثرترین راه مبارزه با مواد مخدر است

روابط عمومی فرمانداری شهرضا: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در شهرضا گفت: آموزش و پیشگیری موثرترین راه مبارزه با مواد مخدر بوده و باید برای آن تلاش و اهتمام جدی شود.

مواد مخدر شهرستان شهرضا

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری شهرضا سید مجتبی ایزدی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که در فرمانداری برگزار شد، افزود: معتادان متجاهر به سه گروه افرادی که در ملا عام اقدام به مصرف موادکنند، کسانی که ادوات و آلات مصرف مواد را به همراه داشته باشند و معتادان ولگرد و خیابانی اطلاق می شود.

ایزدی گفت: در حوزه آموزش همه دستگاه ها به ویژه آموزش و پروش باید اهتمام جدی داشته و با فعالیت های پرورشی، نوجوانان را از خطر اعتیاد و سوء مصرف مواد آگاه کنند.

همچنین در این جلسه فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با اشاره به کشف و ضبط بیش از ۲ تن مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون، گفت: امسال دستگیری خرده فروشان ۱۰ درصد و دستگیری معتادین ۱۲ درصد افزایش داشته است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وتکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید شهرضا

۲۰ آذر ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

دکتر جعفری فرماندار شهرضا: در نظام اسلامی هیچ چیزی بالاتر از یاری مظلوم و برقراری عدالت وجود ندارد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۱

#دولت_مردم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با گرامیداشت هفته دولت و با حضور دکتر جوهری مدیر کل دفتر امور روستایی، مهندس امانی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، دکتر بهزادفر بخشدار، مهندس صفرپور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، جمعی از مسئولین ادارات و برخی از کارشناسان مدیریت جهادکشاورزی طرح های آبیاری کم فشار مورد افتتاح قرار گرفت. طرح مورد افتتاح در سطح ۲۸ هکتار که ۲۰ هکتار آبیاری کم فشار تیپ و ۸ هکتار قطره ای با اعتباری معادل سیزده میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که از این مبلغ معادل یازده میلیارد و دویست میلیون ریال بلاعوض دولتی و مبلغ دو میلیارد وسیصد میلیون ریال از محل خودیاری کشاورزان هزینه گردیده است. اجرای این طرح باعث افزایش راندمان آبیاری از سی درصد به حدود هشتاد درصد و افزایش میزان تولید در واحد سطح تا حدود ۱/۵ برابر گردیده است.

۸ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 13 =