سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۴:۵۱:۰۷

آموزش و پیشگیری موثرترین راه مبارزه با مواد مخدر است

مواد مخدر شهرستان شهرضا

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری شهرضا سید مجتبی ایزدی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که در فرمانداری برگزار شد، افزود: معتادان متجاهر به سه گروه افرادی که در ملا عام اقدام به مصرف موادکنند، کسانی که ادوات و آلات مصرف مواد را به همراه داشته باشند و معتادان ولگرد و خیابانی اطلاق می شود.

ایزدی گفت: در حوزه آموزش همه دستگاه ها به ویژه آموزش و پروش باید اهتمام جدی داشته و با فعالیت های پرورشی، نوجوانان را از خطر اعتیاد و سوء مصرف مواد آگاه کنند.

همچنین در این جلسه فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با اشاره به کشف و ضبط بیش از ۲ تن مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون، گفت: امسال دستگیری خرده فروشان ۱۰ درصد و دستگیری معتادین ۱۲ درصد افزایش داشته است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

۵۵ هزار نفر در شهرستان شهرضا زیر پوشش بیمه سلامت هستند

۲۳ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش روز دوشنبه سیناخبر محمدحسن نادری با بیان اینکه شهرستان شهرضا حدود ۲۸۰ کیلومتر راه شامل راه‌های اصلی، روستایی و بزرگراه دارد، اظهار کرد: اداره راه و شهرسازی این شهرستان در حوزه راهسازی تاکنون ۱۱ کیلومتر از جاده شهرضا به سمت اصفهان را تعریض و عملیات دوبانده‌سازی جاده را انجام داده است. نادری با […]

۱۶ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش روز دوشنبه سیناخبر عبدالرضا میرزائی گفت:  ۲۷نفر  از بیماران صعب‌العلاج با درجه ناتوانی حاد و زمین‌گیر با پرداخت هزینه پرستاری، در منزل نگهداری می‌شوند. میرزایی افزود: در سال ۱۴۰۱مبلغ ۹۳۴میلیون ریال از محل منابع دولتی و مردمی بابت هزینه‌های درمانی بیماران خاص و صعب‌العلاج  و در سه ماهه اول امسال ۲۴۰میلیون ریال هزینه […]

۱۶ مرداد ۱۴۰۲

همایش اهل حرم در شهرضا برگزار شد

۹ مرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =