شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
۰۹:۱۸:۲۱

طی مراسمی از زحمات حسین بهزادفر تقدیر و حیدر محمدی به عنوان بخشدار مرکزی شهرضا معرفی شد.

تودیع و معارفه بخشدار مرکزی

به گزارش روز شنبه روابط عمومی فرمانداری شهرضا مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری در این مراسم که در فرمانداری برگزار شد، گفت: ۸۵۰ دهیار و حدود ۵ هزار عضو شوراهای روستایی در استان فعالیت می کنند که ظرفیت خوبی برای آبادانی روستاهاست.

مجید جوهری افزود: هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در حوزه تسهیلات روستایی با طرحهای سرمایه گذاری پیشنهادی برای استان جذب شده است.

جوهری گفت: تسهیلات لازم برای خرید ۳۵ خودروی سنگین عمرانی در استان دریافت شده و به زودی ماشین های حمل زباله، کامیون و کمپرسور به روستاها و بخش هایی که درخواست داده اند، داده می شود.

در این مراسم از زحمات حسین بهزادفر تقدیر و حیدر محمدی به عنوان بخشدار مرکزی شهرضا معرفی شد.

محمدی قبل از این شهردار ناحیه ۳ شهرضا بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 17 =