طی مراسمی از زحمات حسین بهزادفر تقدیر و حیدر محمدی به عنوان بخشدار مرکزی شهرضا معرفی شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرضا:طی مراسمی از زحمات حسین بهزادفر تقدیر و حیدر محمدی به عنوان بخشدار مرکزی شهرضا معرفی شد.

تودیع و معارفه بخشدار مرکزی

به گزارش روز شنبه روابط عمومی فرمانداری شهرضا مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری در این مراسم که در فرمانداری برگزار شد، گفت: ۸۵۰ دهیار و حدود ۵ هزار عضو شوراهای روستایی در استان فعالیت می کنند که ظرفیت خوبی برای آبادانی روستاهاست.

مجید جوهری افزود: هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در حوزه تسهیلات روستایی با طرحهای سرمایه گذاری پیشنهادی برای استان جذب شده است.

جوهری گفت: تسهیلات لازم برای خرید ۳۵ خودروی سنگین عمرانی در استان دریافت شده و به زودی ماشین های حمل زباله، کامیون و کمپرسور به روستاها و بخش هایی که درخواست داده اند، داده می شود.

در این مراسم از زحمات حسین بهزادفر تقدیر و حیدر محمدی به عنوان بخشدار مرکزی شهرضا معرفی شد.

محمدی قبل از این شهردار ناحیه ۳ شهرضا بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

روابط عمومی فرمانداری :همایش اقتدار بسیج با حضور بیش از دو هزار نفر از بسیجیان اقشار مختلف در خیابان شهید طباطبایی شهرضا برگزار شد.

۶ آذر ۱۴۰۱

چهارشنبه رضوی همراه با گرامیداشت هفته بسیج و بزرگداشت شهدای امنیت همراه با  سخنرانی :دکتر سید امیر جعفری “فرماندار محترم شهرضا و عضو شورای بسیج اساتیداستان اصفهان” زمان:۲آذرماه ساعت۱۸:۳۰ مکان: حسینیه شهدا “میدان حر”

۲ آذر ۱۴۰۱

فرماندار شهرضا گفت: هر کشوری برای دستیابی به پیشرفت همه جانبه نیازمند امنیت است.

۲ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا جلسه فوق العاده ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان با حضور آقای دکتر جعفری فرماندار شهرستان ، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ،جناب سرهنگ یونسی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا و سایر اعضای شورای ترویج ایثار و شهادت در فرمانداری برگزار شد . در این جلسه با […]

۲ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =