پنجمین جشنواره انار شهرستان شهرضا افتتاح شد

روابط عمومی فرمانداری شهرضا- پنجمین جشنواره انار شهرستان شهرضا در روستای امامزاده شاه سیدعلی اکبر(ع) افتتاح شد.

جشنواره انار شهرستان شهرضا

به گزارش روز جمعه روابط عمومی فرمانداری شهرضا سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان در مراسم افتتاحیه این جشنواره گفت: گردشگری در دنیا از اهمیت بسزایی برای اشتغال زایی برخوردار است.

حمیدرضا محققیان با اشاره به برگزاری ۱۲۰ جشنواره مختلف در سطح استان افزود: جشنواره های مختلفی مثل انار، سمنو، آلبالوی اسفرجان و نوروزی از موقعیت های توسعه صنعت گردشگری در شهرضاست.

محققیان بیان داشت: ۲۵۰ آژانس مسافرتی و ۱۲۰هتل بخش خصوصی در استان فعالیت می کنند که نشان دهنده نقش موثر بخش خصوصی در زمینه گردشگری است.

همچنین فرماندار شهرستان شهرضا شناساندن ظرفیتهای کشاورزی، آداب و رسوم، سنت‌ها، ظرفیت‌های اقامتی و بومگردی شهرستان را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

این جشنواره در روستای امامزاده  سید علی اکبر(ع) با ۸۰ غرفه فروش انار و فرآورده های آن، صنایع دستی و سفال و محصولات سایر شهرهای کشور ازجمله لاهیجان، ملایر، تبریز و شیراز بر پا شده و تا ۲۰ آبان ماه دایر است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

روابط عمومی فرمانداری :همایش اقتدار بسیج با حضور بیش از دو هزار نفر از بسیجیان اقشار مختلف در خیابان شهید طباطبایی شهرضا برگزار شد.

۶ آذر ۱۴۰۱

چهارشنبه رضوی همراه با گرامیداشت هفته بسیج و بزرگداشت شهدای امنیت همراه با  سخنرانی :دکتر سید امیر جعفری “فرماندار محترم شهرضا و عضو شورای بسیج اساتیداستان اصفهان” زمان:۲آذرماه ساعت۱۸:۳۰ مکان: حسینیه شهدا “میدان حر”

۲ آذر ۱۴۰۱

فرماندار شهرضا گفت: هر کشوری برای دستیابی به پیشرفت همه جانبه نیازمند امنیت است.

۲ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا جلسه فوق العاده ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان با حضور آقای دکتر جعفری فرماندار شهرستان ، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ،جناب سرهنگ یونسی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا و سایر اعضای شورای ترویج ایثار و شهادت در فرمانداری برگزار شد . در این جلسه با […]

۲ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =