مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی حکیم الهی قمشه ای در شهرضا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا،مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی حکیم الهی قمشه ای با حضور دکتر منیری مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج فعالیت های قرآن و عترت وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی ،حجت الاسلام والمسلمین صالح امام جمعه شهرضا، دکتر جعفری فرماندار شهرستان شهرضا،جامعه روحانیت،روسای ادارات و مردم انقلابی و شهید پرور شهرضا در محل سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا برگزار گردید.
در این مراسم دکتر جعفری فرماندار شهرضا ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزار کننده این جشنواره و تمامی عزیزانی که در این جشنواره شرکت کردند، گفت: یکی از اهداف دولت سیزدهم اقدامات کارهای فرهنگی است که توسط خود مردم صورت پذیرد که به لطف خداوند این جشنواره قرآنی نیز در قرارگاه فرهنگی شهرستان تصمیم گیری شد و به مصوب رسید و با همکاری مردم به نحو شایسته برگزار گردید.
در پایان نیز از تمامی عوامل برگزار کننده این جشنواره با اهدای لوح یادبود از زحمات آنان تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

روابط عمومی فرمانداری :همایش اقتدار بسیج با حضور بیش از دو هزار نفر از بسیجیان اقشار مختلف در خیابان شهید طباطبایی شهرضا برگزار شد.

۶ آذر ۱۴۰۱

چهارشنبه رضوی همراه با گرامیداشت هفته بسیج و بزرگداشت شهدای امنیت همراه با  سخنرانی :دکتر سید امیر جعفری “فرماندار محترم شهرضا و عضو شورای بسیج اساتیداستان اصفهان” زمان:۲آذرماه ساعت۱۸:۳۰ مکان: حسینیه شهدا “میدان حر”

۲ آذر ۱۴۰۱

فرماندار شهرضا گفت: هر کشوری برای دستیابی به پیشرفت همه جانبه نیازمند امنیت است.

۲ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا جلسه فوق العاده ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان با حضور آقای دکتر جعفری فرماندار شهرستان ، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ،جناب سرهنگ یونسی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا و سایر اعضای شورای ترویج ایثار و شهادت در فرمانداری برگزار شد . در این جلسه با […]

۲ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 19 =