چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۳:۳۸:۵۰

مشارکت بیش از ده مشترک حساس در طرح دیزل ژنراتور

به گزارش روابط عمومی، سعید رضایی کارشناس لوازم اندازه گیری امور برق شهرستان شهرضابا اعلام این خبر افزود: با شروع مشارکت مشترکین برق در طرح تولید برق خود تامین توسط دیزل ژنراتور از اوائل خرداد ماه تاکنون از بیست مرکز صنعتی بازدید بعمل آمده است و بیش از ده مرکز صنعتی حساس با عقد تفاهم […]

به گزارش روابط عمومی، سعید رضایی کارشناس لوازم اندازه گیری امور برق شهرستان شهرضابا اعلام این خبر افزود: با شروع مشارکت مشترکین برق در طرح تولید برق خود تامین توسط دیزل ژنراتور از اوائل خرداد ماه تاکنون از بیست مرکز صنعتی بازدید بعمل آمده است و بیش از ده مرکز صنعتی حساس با عقد تفاهم نامه در طرح دیزل ژنراتور مشارکت نموده اند.

وی اظهار داشت: این طرح تا پایان شهریور ادامه دارد و مشترکین با مشارکت در این طرح علاوه بر دریافت پاداش انرژی تولیده شده از سود ناشی از عدم مصرف برق در ساعات کارکرد مولد، از سهمیه سوخت دیزل از طریق معرفی به شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان بهره مند می شوند.

رضایی در ادامه گفت: مبلغ پاداش هرکیلو وات ساعت انژری تولیدی توسط مولدهای گازوئیل سوز در ساعات اوج بار که از ساعت ۱۲ الی ۱۸ و از ساعت ۲٠ الی ۲۳ می باشد ۱۵٠٠٠ ریال و برای مولدهای گازسوز ۱٠٠٠ ریال و در ساعات میان باری( ۸ الی ۱۲و ۱۸ الی ۲٠) در مولدهای گازوئیل سوز ۱۱۲۵٠ ریال و در مولدهای گازسوز ۷۵٠٠ می باشد.

کارشناس لوازم اندازه گیری در پایان اعلام داشت: مشترکین در صورت افزایش تعداد روزها و ساعات مشارکت در طرح تولید برق خود تامین توسط دیزل ها، که به کاهش پیک بار شبکه منجر شود، مبلغ بیشتری دریافت می کنند و این پاداش همکاری از طریق کسر از بدهی صورتحساب قبض برق مشترک در فصل زمستان محاسبه خواهد شد.

🔹روابط عمومی امور برق شهرستان شهرضا

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲

سند تک برگ ۴ هزار و ۱۰۰ هکتار از اراضی ملی شهرضا صادر شد

۱۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =