مشارکت بیش از ده مشترک حساس در طرح دیزل ژنراتور

به گزارش روابط عمومی، سعید رضایی کارشناس لوازم اندازه گیری امور برق شهرستان شهرضابا اعلام این خبر افزود: با شروع مشارکت مشترکین برق در طرح تولید برق خود تامین توسط دیزل ژنراتور از اوائل خرداد ماه تاکنون از بیست مرکز صنعتی بازدید بعمل آمده است و بیش از ده مرکز صنعتی حساس با عقد تفاهم […]

به گزارش روابط عمومی، سعید رضایی کارشناس لوازم اندازه گیری امور برق شهرستان شهرضابا اعلام این خبر افزود: با شروع مشارکت مشترکین برق در طرح تولید برق خود تامین توسط دیزل ژنراتور از اوائل خرداد ماه تاکنون از بیست مرکز صنعتی بازدید بعمل آمده است و بیش از ده مرکز صنعتی حساس با عقد تفاهم نامه در طرح دیزل ژنراتور مشارکت نموده اند.

وی اظهار داشت: این طرح تا پایان شهریور ادامه دارد و مشترکین با مشارکت در این طرح علاوه بر دریافت پاداش انرژی تولیده شده از سود ناشی از عدم مصرف برق در ساعات کارکرد مولد، از سهمیه سوخت دیزل از طریق معرفی به شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان بهره مند می شوند.

رضایی در ادامه گفت: مبلغ پاداش هرکیلو وات ساعت انژری تولیدی توسط مولدهای گازوئیل سوز در ساعات اوج بار که از ساعت ۱۲ الی ۱۸ و از ساعت ۲٠ الی ۲۳ می باشد ۱۵٠٠٠ ریال و برای مولدهای گازسوز ۱٠٠٠ ریال و در ساعات میان باری( ۸ الی ۱۲و ۱۸ الی ۲٠) در مولدهای گازوئیل سوز ۱۱۲۵٠ ریال و در مولدهای گازسوز ۷۵٠٠ می باشد.

کارشناس لوازم اندازه گیری در پایان اعلام داشت: مشترکین در صورت افزایش تعداد روزها و ساعات مشارکت در طرح تولید برق خود تامین توسط دیزل ها، که به کاهش پیک بار شبکه منجر شود، مبلغ بیشتری دریافت می کنند و این پاداش همکاری از طریق کسر از بدهی صورتحساب قبض برق مشترک در فصل زمستان محاسبه خواهد شد.

🔹روابط عمومی امور برق شهرستان شهرضا

برچسب ها :
مطالب مشابه

مسابقات جهانی شطرنج ناشنوایان به میزبانی ورشو لهستان از ۲۴ شهریورماه آغاز و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

در اولین روز این رقابت ها که با حضور ۲۲ کشور جهان برگزار شد در بخش برق آسا “پوریا جمالی” هنرجوی باشگاه کیش و مات شهرضا در ۱۱ دور با اقتدار کامل با کسب ۱۱ امتیاز مقام اول جوانان جهان را کسب نمود.

لازم به ذکر است، این برای نخستین بار است که تیم شطرنج ناشنوایان ایران به مسابقات جهانی اعزام شد و پوریا جمالی به عنوان یکی از دو نماینده ایران در این رقابت ها حضور داشت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۱

برگزاری مشترک میز خدمت برخی از ادارات در منطقه عشایری خروس گلو شهرضا

۱۵ شهریور ۱۴۰۱

هفته دولت گرامی باد

مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند شهرستان شهرضا

روز سه شنبه ۸-۶-۱۴۰۱ ساعت ۸ صبح

مکان استان امامزاده شاهرضا(ع)

۶ شهریور ۱۴۰۱

میزان اعتبارات هزینه شده و تسهیلات تخصیصی پروژه های عمرانی هفته دولت شهرستان شهرضا در سال ۱۴۰۱   روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا

۱ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − یازده =