چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
۱۷:۵۱:۵۱

فرهنگ غنی ایرانی اسلامی سدی قوی در برابر جنگ نرم دشمن است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا دکترسید امیر جعفری فرماندار شهرضا در جلسه قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان با بیان اینکه موضوع عفاف و حجاب یک ارزش بنیادین در جامعه اسلامی است، اظهار داشت: حفظ ارزش بنیادی در هر جامعه‌ای در اولویت قرار دارد، این ارزش بنیادین در سال‌های گذشته مورد تهاجم فرهنگی و جنگ […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا دکترسید امیر جعفری فرماندار شهرضا در جلسه قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان با بیان اینکه موضوع عفاف و حجاب یک ارزش بنیادین در جامعه اسلامی است، اظهار داشت: حفظ ارزش بنیادی در هر جامعه‌ای در اولویت قرار دارد، این ارزش بنیادین در سال‌های گذشته مورد تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه تاریخ ثابت کرده که مردم ما در مقابل فرهنگ بیگانه بسیار مقاوم هستند و با وجود حمله سخت و نرم دشمنان خارجی به کشور این فرهنگ غنی باقی مانده است، افزود: فرهنگ غنی ایرانی اسلامی یک سد قوی در برابر تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن است.

دکتر جعفری با بیان اینکه قوانین حوزه عفاف و حجاب قوانین مترقی است، گفت: مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی که همگی در دولت های گذشته به تصویب رسیده در حال اجرایی شدن است. در این راستا دولت سیزدهم به خواست مردم همان قوانین قبلی را اجرا می‌کند و باید تبیین شود برای فضای عمومی جامعه که قوانین جدیدی وضع نشده است و این قوانین از دستگاه‌ها مطالبه می‌شود. در این خصوص اجرای مصوبات جلسه ۴۲۷ مورخ ۱۳/۱۰/۱۳۸۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی و مصوبات جلسه ۸۲۰ مورخ ۱۲/۰۶/۱۳۹۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی با جدیت مورد مطالبه جامعه و مسئولین قرار گرفته است.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه وضعیت عفاف و حجاب شهرضا از وضعیت خوبی برخوردار است، بیان کرد: طرح انطباق باید در ادارات، بیمارستان‌ها و … اجرا شود.

وی با بیان اینکه رعایت عفاف و حجاب در ادارات از ضروریات اولیه است از تمامی کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان  به منظور رعایت شئونات اسلامی تقدیر نمود، افزود: در قرارگاه عفاف و حجاب سایر آسیب‌های اجتماعی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

دکتر جعفری با بیان اینکه کلیه برنامه های اجتماعی باید پیوست عفاف و حجاب داشته باشند، اضافه کرد: اقدامات فرهنگی خوبی در شهرضا برگزار شده است، سه شنبه های مهدوی در راستای عمق بخشی به فرهنگ غنی حجاب و عفاف در قرارگاه فرهنگی شهرضا تصویب و اجرا می شود.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه عموم مردم و شهروندان عزیز نیز  باید در جنگ نرم پیش‌قدم شوند، خاطرنشان کرد: در حوزه فرهنگ، عفاف و حجاب کارهای ایجابی باید انجام شود.

وی با بیان اینکه تجلیل از زنان شاخص در حوزه‌ها مختلف باید در دستورکار قرار بگیرد، افزود: تبیین حجاب و عفاف در بین اقشار مختلف یک وظیفه همگانی است و اجرایی شدن آن در جامعه به ویژه ادارات اجرایی شهرستان پیگیری می‌شود.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

از بین ۳۰ نفر از معتمدان در اقشار مختلف شهرستان شهرضا، ۸ نفر از اعضای معتمد عضو هیئت اجرایی انتخابات با رأی گیری انتخاب شدند. رییس هیات اجرایی حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان گفت: حجت الاسلام والمسلمین محسن طالب پور، حجت الاسلام و المسلمین سید عباس قریشی، حسین مسعودی منش، محمد حسن طالبیان، خلیل بهرامی، […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

یادواره شهدای طلبه و روحانی شهرضا همزمان با ایام فاطمیه، یادواره شهدای طلبه و روحانی شهرضا و گردهمایی روحانیان و ائمه جماعات برگزار شد. رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا گفت: در این مراسم با ادای احترام به مقام شامخ شهدای طلبه و روحانی شهرضا در ایام جنگ تحمیلی، از پدران بزرگوار شهیدان طلبه سید […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

حمید شهبازی با رأی شورای اسلامی شهر شهرضا به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب و با حکم سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان معرفی و منصوب شد. 🔸شهردار جدید شهرضا امروز در شورای اداری شهرستان شهرضا با حضور امام جمعه شهرستان، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان، اعضای شورای اسلامی […]

۸ آذر ۱۴۰۲
http://shahreza.gov.ir/wp-content/uploads/2023/11/پیر-غلام.mp4
۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =