طرح توسعه بیمارستان امیرالمؤمنین شهرضا با حضور وزیر محترم بهداشت افتتاح شد

طرح توسعه بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرضا با ۲۵۲ تخت مصوب با حضور وزیر محترم بهداشت و درمان،فرماندار محترم شهرستان، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مسؤولان محترم استان و شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید. در ادامه این افتتاح دستگاه سی‌تی اسکن و ام آر آی با مبلغ […]

طرح توسعه بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرضا با ۲۵۲ تخت مصوب با حضور وزیر محترم بهداشت و درمان،فرماندار محترم شهرستان، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مسؤولان محترم استان و شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در ادامه این افتتاح دستگاه سی‌تی اسکن و ام آر آی با مبلغ ۲۵ میلیارد تومان و نیروگاه خورشیدی با توان ۱۰۰ کیلووات به مبلغ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نیز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مرکز درمانی بیمارستان امیرالمؤمنین شهرضا به عنوان مرکز درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با کادری مجرب و با استفاده از امکانات موجود با رعایت ایمنی بیمار، اخلاق حرفه‌ای و ارتقای مستمر کیفیت خدمات و با هدف کاهش درد و الام بیماران از آبان ماه ۱۳۸۶ با ۱۴۰ تخت مصوب خدمات درمانی اثربخش به مردم منطقه شهرضا و جنوب استان اصفهان ارائه می‌کند.

این مرکز با بهره‌گیری از سرمایه‌های نیروی انسانی، منابع فیزیکی و مالی کامل‌ترین مرکز درمانی جنوب استان در راستای ارائه خدمات سلامت است؛ در سال ۱۳۹۴ کلنگ طرح توسعه بیمارستان زده شد و در بهمن ۱۳۹۸ این مرکز با ۲۵۲ تخت مصوب و در ۳ طبقه مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

طبقه همکف شامل بخش اورژانس با ۲۴ تخت، اتاق CPR اتاق عمل سرپایی، اتاق معاینه، فضای درمان و سایر قسمت های وابسته است. بخش همودیالیز با ۲۰ تخت فعال، بخش تصویربرداری پزشکی با واحدهای سونوگرافی، رادیوگرافی سی تی اسکن ام، آر آی و ماموگرافی، بخش آزمایشگاه و داروخانه بستری شبانه‌روزی در مجموع طبقه همکف را تشکیل می‎دهند.

طبقه اول شامل بخش اعمال جراحی با ۵ تخت عمل جراحی، بخش مامایی با ۲۱ تخت فعال، بلوک زایمان با ۶ تخت LDR و اتاق معاینه، بخش نوزادان با ۶ تخت، بخش NICU با ۶ تخت، واحد CSSD، بخش CCU , POST CCU ۱۲ تخت که بخش ICU1 با ۱۲ تخت جراحی و جنرال، بخش ICU2 با ۱۲ تخت داخلی و بخش اطفال با ۱۰ تخت فعال مجموعاً بخش‌های طبقه اول را تشکیل می‌دهد.

طبقه دوم با ۲ بخش جراحی و داخلی هر کدام با ظرفیت ۲۸ تخت پذیرای بیماران در این حوزه است، درمانگاه عمومی بیمارستان با اتاق معاینه پزشک عمومی و تزریقات و پانسمان به صورت برون‌سپاری شده و شبانه روزی فعال است.

کلینیک بیمارستان با ۱۴ درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی روانشناس بالینی، گفتار درمانی و کلینیک دیابت در شیفت صبح و عصر آماده ارائه خدمات به مراجعان است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرضا

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

حضور امام جمعه شهرستان شهرضا وفرماندار محترم شهرستان شهرضا و فرمانده محترم ۲۲ توپخانه شهرضا و مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان و رئیس کمیته امداد امام خمینی و روسای اداره سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در روستای اسفرجان

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روز چهارشنبه روابظ عمومی فرمانداری حیدر محمدی، بخشدار شهرستان شهرضا در این جلسه ضمن بیان مشکلات روستای کهرویه و تقدیر و تشکر از فعالیت هایی که تاکنون توسط ادارات صورت گرفته است گفت: تاکید ما خدمت رسانی بی منت، سریع و اثرگذار است و طی چندماه آسیب شناسی مشکلات بخش تصمیم بر آن […]

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

تحقق ۱۰۵ درصدی تعهد اشتغال در شهرستان شهرضا تعهد اشتغال در شهرستان شهرضا ۱۰۵ درصد تحقق یافته است.

۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 12 =