شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
۰۹:۲۸:۱۱

بازدید دکتر جعفری فرماندار محترم شهرستان شهرضا از کشتارگاه مرغ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکتر سید امیر جعفری فرماندار محترم به اتفاق مهندس صفرپور مدیر محترم جهاد کشاورزی، کارشناس تنظیم بازار و رئیس محترم شبکه دامپزشکی ، مدیرعامل و رییس محترم هیات مدیره شرکت تعاونی مرغداران از محل کشتارگاه مرغ بازدید نمودند. در ابتدا دکتر جعفریی فرماندار درخصوص فرایند جوجه ریزی ودریافت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکتر سید امیر جعفری فرماندار محترم به اتفاق مهندس صفرپور مدیر محترم جهاد کشاورزی، کارشناس تنظیم بازار و رئیس محترم شبکه دامپزشکی ، مدیرعامل و رییس محترم هیات مدیره شرکت تعاونی مرغداران از محل کشتارگاه مرغ بازدید نمودند.

در ابتدا دکتر جعفریی فرماندار درخصوص فرایند جوجه ریزی ودریافت نهاده های طیور در سامانه هایی که به همین منظور طراحی شده و از تعداد واحد‌های فعال (پرورش مرغ گوشتی،مرغ تخمگذار،پرورش شترمرغ ،بوقلمون,بلدرچین) صحبت نموده و به بررسی مشکلات و مسائل مربوط به دریافت تسهیلات سرمایه در گردش پرداخت.

در ادامه از پروسه تخلیه،ذبح،بسته بندی و تونل انجماد بازدید نموده و توصیه های لازم در ارتباط با خرید ژنراتور و مکانیزه کردن کشتارگاه ارائه نمودند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۴ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =