دیدار مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت کویر موتور با فرماندار محترم شهرستان شهرضا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت کویر موتور با دکتر سید امیر جعفری فرماندار شهرضا دیدار و گفتگو کردند. این دیدار که با موضوع توسعه شرکت مذکور و مساعدت در زمینه های مختلف تشکیل گردید، دکتر جعفری فرماندار شهرضا ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیرعامل و رئیس […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت کویر موتور با دکتر سید امیر جعفری فرماندار شهرضا دیدار و گفتگو کردند.

این دیدار که با موضوع توسعه شرکت مذکور و مساعدت در زمینه های مختلف تشکیل گردید، دکتر جعفری فرماندار شهرضا ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت کویر موتور گفت: از شرکت کویر موتور همکاری و تعامل ویژه در راستای اقدامات اجتماعی همچون شور و نشاط اجتماعی، ارتقای فرهنگ ترافیک، برنامه های فرهنگی در راستای ساماندهی موتورسیکلت ها و همکاری با هیئت موتور سواری شهرستان مورد انتظار است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابظ عمومی شهرضا؛ مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در صحن مطهر امامزاده شاهرضا (ع) برگزار شد.

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابظ عمومی فرمانداری شهرضا ؛ در این اردوی جهادی که در ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد به مدت پنج روز برگزار شد، گروه جهادی مهندسی شهید کلاهدوز به منظور راهبری اشتغال‌های موجود از این روستا‌ها بازدید کردند. در این اردو در بازدید از منطقه هونجان علاوه بر تشکیل تعاونی […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۷ خرداد ۱۴۰۲

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرضا

۱۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =