مجوز ساخت خیمه شهدای امامزاده شاهرضا صادر شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا،حجت‌الاسلام سید نعمت‌اله صالح، امام جمعه شهرضا در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه بالاترین پیام ماه رمضان رسیدگی به محرومان است، اظهار داشت: در پایان ماه رمضان زکات فطره بر انسان واجب شده است یعنی این روزه و عبادت وقتی امضا می‌شود که در کنار نماز، […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا،حجت‌الاسلام سید نعمت‌اله صالح، امام جمعه شهرضا در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه بالاترین پیام ماه رمضان رسیدگی به محرومان است، اظهار داشت: در پایان ماه رمضان زکات فطره بر انسان واجب شده است یعنی این روزه و عبادت وقتی امضا می‌شود که در کنار نماز، روزه، عبادت و شب‌زنده‌داری به یک فقیر مستمند هم رسیدگی کنید.

وی با تقدیر از حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز قدس افزود: مردم به ندای حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند.

حجت الاسلام و المسلمین صالح با اشاره به سالروز وفات آیت‌اله مجلسی گفت: مرحوم مجلسی در آن زمان بیش از صدها جلد کتاب نوشت، افتخار او تبلیغ دین بود و تبلیغ دین بالاترین افتخار برای یک انسان است؛ این‌ها افتخارات روحانیت شیعه است، روحانیت شیعه در طول تاریخ کارنامه درخشانی داشته است.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه دشمن همیشه روحانیت را هدف قرار داده است، بیان کرد: دشمن می‌داند روحانیت هیچگاه تسلیم ظلم و ستم و زورگویی قرار نخواهد گرفت.

وی ادامه داد: قانون کار اشکالات بسیار زیادی دارد و نیاز به یک بازنگری اساسی دارد تا هم کارفرمایان و هم کارگران در کنار هم اقتصاد و صنعت کشور را شکوفا کنند.

امام جمعه شهرضا با اشاره به اینکه مدیران و مسولان شهرستان واقعا دلسوز هستند و آینده بسیار خوبی برای مردم ایران و شهرستان در انتظار می باشد، افزود: امیداوریم با وجود این مسوولین دلسوز و کوشا روز به روز شاهد بهتر و پیشرفت مردم و کشور در زمینه های گوناگون باشیم.

وی افزود: برخی از مشکلات که چندین سال در این شهر لاینحل مانده بود و قوانین اداری مانع گره گشایی آن ها شده بود با همدلی مسوولین در آستانه مرتفع شدن قرار گرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین صالح با بیان اینکه با همدلی و وحدت بین فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مدیران موجب پیشرفت کارها می شود، افزود: طرح تفصیلی شهر یکی از مشکلات شهرستان بود که مردم چندین سال گرفتار آن بودند که به لطف خداوند و تلاش مسوولین در حال برطرف شدن این مشکل قرار گرفته است.

 

وی خاطر نشان کرد : یکی دیگر از مشکلات و مسائل طرح جامع امامزاده شاهرضا(ع) بود که حدود ۱۸سال است در این بقعه متبرکه در کنار مزار شهدا هیچ اقدام جدی نشده بود، مردم از سراسر کشور برای زیارت این امامزاده و مزار شهید همت به این شهرستان می آیند، این قوانین و ضوابط پیچیده مانع کار شده بود و این طرح با تلاش فرماندار محترم، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مخصوصا آقای دکتر مرتضوی استاندار محترم اصفهان بخشی از آن حل شده و خیمه شهدا مجوزهای قانونی آن صادر شده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی حکمی از سوی مدیرعامل گاز استان،مهندس بهارلو به عنوان سرپرست جدید اداره گاز شهرضا معرفی شد

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، با توجه به اجرایی شدن طرح هوشمندسازی یارانه نان و ضرورت ایجاد زمینه های لازم برای ورود به مرحله ی آزادسازی قیمت گندم و آرد یارانه دار در اجرای بهینه ی طرح عظیم مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، عناوین تخلفات احتمالی در سطح واحدهای نانوایی شهرستان به شرح ذیل می باشد:

۱_ نصب تابلوی مشخصات و نرخنامه در واحدهای نانوایی و در معرض دید خریداران الزامی می باشد.
۲_ رعایت ساعات پخت در سه شیف کاری ضروری است.
۳_ قیمت مصوب نان ساده، کنجددار و نایلون در دستگاههای کارتخوان ثبت گردیده است.
۴_ در صورت عدم مطابقت اطلاعات مندرج در دستگاه کارتخوان، نانوایان موظف به مراجعه و اصلاح اطلاعات از طریق اتحادیه صنفی و بانک عامل می باشد.
۵_ رعایت وزن و قیمت مصوب نان ساده و کنجدی طبق تابلو مشخصات ضروری است.
۶_ نانوایان موظفند دستگاه کارتخوان هوشمند را برای امکان انتخاب خرید در. اختیار مشتریان قرار دهند.
۷_ حق انتخاب نان ساده یا کنجدی در دستگاه کارتخوان هوشمند با مشتری بوده و فروش اجباری نان کنجدی تخلف صنفی محسوب می گردد.
۸_مطابقت تعداد نان خریداری شده از طریق دستگاه کارتخوان با تعداد نان عرضه شده به مشتریان ضروری بوده و مغایرت احتمالی تعداد نان تحویلی با تراکنش ثبتی در دستگاه، تخلف گرانفروشی محسوب می شود.
۹_ شهروندان محترم می توانند گزارشات و شکایات خود در زمینه تخلفات صنفی در سامانه ۱۲۴ ثبت و پیگیری نمایند.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

به مناسبت هفته تعاون از تعاونی های برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + چهار =