یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۲۳:۴۹:۲۹

توسعه پایدار برای شهرضادر اولویت سفر ریاست محترم جمهوری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکتر سید امیر جعفری فرماندار شهرضا در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرضا با بیان اینکه واحدهای صنعتی خارج از شهرک‌های صنعتی شهرضا سازمان مسؤول ندارند، اظهار داشت: صنایعی که خارج از شهرک‌های صنعتی شهرضا هستند نیازمند تأمین سازمان مسئول می باشد که می توانند به شهرک صنعتی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکتر سید امیر جعفری فرماندار شهرضا در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرضا با بیان اینکه واحدهای صنعتی خارج از شهرک‌های صنعتی شهرضا سازمان مسؤول ندارند، اظهار داشت: صنایعی که خارج از شهرک‌های صنعتی شهرضا هستند نیازمند تأمین سازمان مسئول می باشد که می توانند به شهرک صنعتی خصوصی سوق داده شوند و با همکاری اداره صمت و شرکت شهرک‌ها دارای سازمان مسؤول شوند.

وی با اشاره به اینکه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را در شهرضا فعال کردیم، افزود: بیش از ۱۵ مورد از صنایع شهرضا که مشکل داشتند به ستاد تسهیل استان معرفی شدند.

دکترجعفری با تأکید بر لزوم بهره گیری از سفر ریاست محترم جمهوری به استان اصفهان، گفت: شهرضا به دلیل قرار گرفتن در کریدور شمال به جنوب کشور در موقعیت بسیار مناسبی قرار دارد، ظرفیت‌های جدیدی مانند شیمی پارک در منطقه پاتله و منطقه ویژه اقتصادی  جزو طرح های دارای اولویت برای پیشرفت . اشتغال زائی شهرستان می باشد.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه بعضی شهرک‌ها دچار مشکل کمبود زمین هستند، افزود: افراد بسیاری متقاضی زمین در شهرک های صنعتی هستند.

وی افزود: شهرضا گلخانه‌های بسیار بزرگی دارد که محصولات آن به خارج از کشور صادر می‌شود، در شهرک رازی محصولاتی تولید می شود که به آسیای مرکزی و جنوب غرب آسیا صادر می‌شود.

دکتر جعفری با بیان اینکه نرخ بیکاری شهرضا در سال ۹۵، ۹٫۸ درصد و استان ۱۲٫۶ درصد بوده است و باید به ۴ درصد برسد، بیان کرد: تعداد بیکاران شهرضا ۵ هزار و ۳۰۰ نفر برآورد شده است و سال گذشته شهرضا ۷۶۰ نفر تعدیل نیرو داشته است،

فرماندارشهرضا گفت: تعهد اشتغال شهرضا برای سال۱۴۰۱، سه هزار و ۸۰۰ نفر پیش‌بینی شده است که برای ایجاد این شغل هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان منابع مالی نیاز داریم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد امانی رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بیان داشت: این هیات فعالیت خود را از ۴ ماه پیش در راستای چهار محور رقابت سالم، امنیت، سلامت و مشارکت آغاز کرده و تاکنون ۱۱ جلسه هماهنگی، آموزشی و مانور انتخابات داشته است.امانی بیان داشت: در حوزه انتخابیه شهرستان های شهرضا و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

باحضور استاندار اصفهان انجام پذیرفت : افتتاح ۴۶ واحد از پروژه‌ ۳۸۷ واحدی بنیاد مسکن و آغاز پروژه های راهداری شهرستان شهرضا روز یکشنبه ۲۱بهمن ماه ۱۴۰۲

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =