اطلاعیه ممانعت از برداشت و حمل گیاهان مرتعی ازعرصه های منابع طبیعی شهرضا

طبیعت همواره از دخالت های انسان آسیب دیده است و برداشت گیاهان  مرتعی باید با دقت و نظارت و درحد مجازوبه روش صحیح انجام شود تا اصل و ریشه گیاهان حفظ گردد. برابر قوانین و مقررات ، برداشت وحمل محصولات جنگلی  ومرتعی از جمله آویشن و آنغوزه باید با مجوز ادارات منابع طبیعی انجام شود […]

طبیعت همواره از دخالت های انسان آسیب دیده است و برداشت گیاهان  مرتعی باید با دقت و نظارت و درحد مجازوبه روش صحیح انجام شود تا اصل و ریشه گیاهان حفظ گردد. برابر قوانین و مقررات ، برداشت وحمل محصولات جنگلی  ومرتعی از جمله آویشن و آنغوزه باید با مجوز ادارات منابع طبیعی انجام شود و برداشت وحمل این گیاهان بدون اخذ مجوز و پروانه معتبر از منابع طبیعی تخلف محسوب می گردد . لذا با توجه به میزان کم بارندگی درسال زراعی جاری به کلیه همشهریان به ویژه بهره برداران ، خریداران ، رانندگان و سایراقشار مرتبط با موضوع اعلام می گردد ، برداشت و بهره برداری این محصولات درسال جاری ممنوع و قرق می باشد و با متخلفین طبق مقررات منابع طبیعی  برخورد و محصول برداشت شده به نفع دولت ضبط و اعمال قانون می گردد . لذا از خرید و فروش و حمل این محصولات طبیعی فاقد پروانه برداشت ومجوز حمل ، خودداری فرمایند و قبل از هرگونه اقدام دراین خصوص به منظور کسب اطلاعات به اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان شهرضا مراجعه نمایند .

روابط عمومی اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان شهرضا

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرخوان ثبت و صدور مجوز و اعتبارنامه قانونی فعالیت ویژه جوانان علاقه مند به فعالیتهای مردم نهاد و سایرگروه ها و فعالان فرهنگی و اجتماعی جوانان استان اصفهان

۱۴ مهر ۱۴۰۱

فراخوان حمایت از طرح ها و برنامه های تشکل ها،مجموعه های فرهنگی خودجوش و سازمان های مردم نهاد استان اصفهان

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با هفته دفاع مقدس دکتر سید امیر جعفری فرماندار شهرضا به اتفاق ماهر معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری، انصاریپور رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران، سجادی رئیس سازمان جمعیت هلال احمر و برخی از کارشناسان با خانواده های شهدای عزیز دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، مراسم راهپیمایی مردم همیشه در صحنه شهرضا در محکومیت حرکات هنجارشکنانه برخی از عوامل فریب خورده و هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن مجید، تجاوز به حجاب بانوان و آتش زدن مساجد بعد از اقامه نماز جمعه برگزار گردید.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =