شرایط لازم جهت حضور دانشجویان در دانشگاه ها فراهم گردیده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با بازگشایی دانشگاه ها پس از رفع محدودیت های کرونایی جلسه کمیسیون دانشجویی با حضور دکتر جعفری فرماندار شهرضا برگزار گردید. در این جلسه مسائل و مشکلات دانشگاهها مورد بررسی قرار گرفت و تأکید گردید شرایط لازم فراهم گردیده است تا دانشجویان بتوانند بدون نگرانی به صورت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با بازگشایی دانشگاه ها پس از رفع محدودیت های کرونایی جلسه کمیسیون دانشجویی با حضور دکتر جعفری فرماندار شهرضا برگزار گردید.
در این جلسه مسائل و مشکلات دانشگاهها مورد بررسی قرار گرفت و تأکید گردید شرایط لازم فراهم گردیده است تا دانشجویان بتوانند بدون نگرانی به صورت حضوری جهت کسب علم و آموزش حضور نمایند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابظ عمومی شهرضا؛ مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در صحن مطهر امامزاده شاهرضا (ع) برگزار شد.

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابظ عمومی فرمانداری شهرضا ؛ در این اردوی جهادی که در ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد به مدت پنج روز برگزار شد، گروه جهادی مهندسی شهید کلاهدوز به منظور راهبری اشتغال‌های موجود از این روستا‌ها بازدید کردند. در این اردو در بازدید از منطقه هونجان علاوه بر تشکیل تعاونی […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۷ خرداد ۱۴۰۲

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرضا

۱۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هجده =