دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
۱۷:۵۹:۴۷

شرایط لازم جهت حضور دانشجویان در دانشگاه ها فراهم گردیده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با بازگشایی دانشگاه ها پس از رفع محدودیت های کرونایی جلسه کمیسیون دانشجویی با حضور دکتر جعفری فرماندار شهرضا برگزار گردید. در این جلسه مسائل و مشکلات دانشگاهها مورد بررسی قرار گرفت و تأکید گردید شرایط لازم فراهم گردیده است تا دانشجویان بتوانند بدون نگرانی به صورت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با بازگشایی دانشگاه ها پس از رفع محدودیت های کرونایی جلسه کمیسیون دانشجویی با حضور دکتر جعفری فرماندار شهرضا برگزار گردید.
در این جلسه مسائل و مشکلات دانشگاهها مورد بررسی قرار گرفت و تأکید گردید شرایط لازم فراهم گردیده است تا دانشجویان بتوانند بدون نگرانی به صورت حضوری جهت کسب علم و آموزش حضور نمایند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرمانداری شهرستان شهرضا در بین۲۸ فرمانداری استان موفق به کسب رتبه اول و در بین فرمانداری های کشور رتبه عالی را در ارزیابی عملکرد کسب کرد. فرماندارشهرضا گفت: این ارزیابی بر اساس۸شاخص و ۵١ محور صورت گرفته است.

۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۹ بهمن ۱۴۰۲

باحضور استاندار اصفهان انجام پذیرفت : افتتاح ۴۶ واحد از پروژه‌ ۳۸۷ واحدی بنیاد مسکن و آغاز پروژه های راهداری شهرستان شهرضا روز یکشنبه ۲۱بهمن ماه ۱۴۰۲

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

به مناسبت حضور حماسی مردم غیور و همیشه در صحنه شهرضادر راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ فرماندار شهرستان پیام تبریک صادر نمود.

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =