تشکیل قرارگاه فرهنگی ضرورت دوران جنگ نرم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکترسید امیر جعفری، فرماندار شهرضا، در دومین جلسه قرارگاه فرهنگی شهرضا با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با اعضای مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند، یک جنگ تمام عیار علیه نظام جمهوری اسلامی ایران راه افتاده است و این قدرت جمهوری […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکترسید امیر جعفری، فرماندار شهرضا، در دومین جلسه قرارگاه فرهنگی شهرضا با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با اعضای مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند، یک جنگ تمام عیار علیه نظام جمهوری اسلامی ایران راه افتاده است و این قدرت جمهوری اسلامی ایران را می‌رساند.

وی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری باید از شیوه‌های جدید برای سخن گفتن با جامعه استفاده کرد، افزود: قرارگاه فرهنگی هدفش این است که ظرفیت‌های مردمی را در عرصه فرهنگ شکوفا کند و موانع را بر سر کارهای فرهنگی بردارد و فعالان فرهنگی شهر را گردهم آورد تا کار های فرهنگی فاخر را بتوان در شهرستان انجام داد.

جعفری با بیان اینکه ظرفیت‌های مردمی باید به میدان بیاید و موازی‌کاری‌ها برداشته و هم‌افزایی شود، گفت: تشکیل قرارگاه فرهنگی ضرورت دوران جنگ نرم است، ما آماده‌ایم با کمک مردم تحول ایجاد کنیم، فعالان فرهنگی بسیاری بعد از اولین جلسه قرارگاه از این طرح استقبال کردند و طرح‌هایی را در این زمینه ارائه دادند.

وی با تأکید بر اینکه قرارگاه باید مردمی اداره شود، تصریح کرد: کارگروه قرآن و نهج‌البلاغه باید از ماه رمضان طرح های خود را ارائه دهد و کار خود را آغاز کند.

جعفری عنوان کرد: کارهای اصیل، هنری با زبان و بیان و سبک جدید با جهت‌گیری انقلابی از جمله مهمترین اولویت های کاری قرارگاه فرهنگی شهرستان می باشد.

از تمام نیروهای فرهنگی و فعال شهرضا باید استفاده شود

حجت‌الاسلام سید نعمت‌اله صالح، امام جمعه شهرضا در ادامه این جلسه گفت: هدف از این قرارگاه این است که از تمام نیروهای فرهنگی و فعال شهرضا استفاده شود، کارگروه مساجد، سازندگی، هنر و ادب باید به کارگروه‌های قرارگاه فرهنگی شهرضا اضافه شود.

وی بیان کرد: این قرارگاه دولتی نیست و بافت اصلی آن مردم هستند، اما حمایت آن از طرف مسؤولان است، کارگروه قرآن و نهج البلاغه باید از فروردین کار خود را آغاز کند، هر کارگروه یک مدیری دارد که با بهره گیری از ظرفیت دستگاه های دولتی و گروه های فرهنگی مردمی نسبت به برنامه ریزی و اقدامات فرهنگی عمل خواهد نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

دکتر جعفری فرماندار شهرضا: در نظام اسلامی هیچ چیزی بالاتر از یاری مظلوم و برقراری عدالت وجود ندارد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۱

#دولت_مردم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با گرامیداشت هفته دولت و با حضور دکتر جوهری مدیر کل دفتر امور روستایی، مهندس امانی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، دکتر بهزادفر بخشدار، مهندس صفرپور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، جمعی از مسئولین ادارات و برخی از کارشناسان مدیریت جهادکشاورزی طرح های آبیاری کم فشار مورد افتتاح قرار گرفت. طرح مورد افتتاح در سطح ۲۸ هکتار که ۲۰ هکتار آبیاری کم فشار تیپ و ۸ هکتار قطره ای با اعتباری معادل سیزده میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که از این مبلغ معادل یازده میلیارد و دویست میلیون ریال بلاعوض دولتی و مبلغ دو میلیارد وسیصد میلیون ریال از محل خودیاری کشاورزان هزینه گردیده است. اجرای این طرح باعث افزایش راندمان آبیاری از سی درصد به حدود هشتاد درصد و افزایش میزان تولید در واحد سطح تا حدود ۱/۵ برابر گردیده است.

۸ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با گرامیداشت هفته دولت ، یک واحد گلخانه تولید سبزی وصیفی واقع درمزرعه تل سرخ شهرستان شهرضا باحضور دکتر جعفری فرماندار ، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری،معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری،بخشدار مرکزی، معاون مدیریت باغبانی سازمان و جمعی از روسای ادارات و ارگانها افتتاح گردید.گلخانه مذکور با مساحت ۱۰۷۰۰ مترمربع جهت تولید محصول سبزی و صیفی به بهره برداری رسید.
لازم به ذکر است با افتتاح این گلخانه ۱۱ نفر اشتغال مستقیم ایجاد و سالیانه ۱۵۰ تن انواع محصول سبزی و صیفی تولیدخواهد شد.

۵ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 9 =