همزمان با ۲۲ اسفندماه روز بزرگداشت شهدافرماندار شهرستان از سه خانواده معزز شهدای شهرضا دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با ۲۲اسفندماه روز بزرگداشت شهدای گرانقدر دکتر جعفری فرماندار شهرستان به اتفاق معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری، ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و برخی کارشناسان این ادارات از خانواده های معزز شهدای هشت سال دفاع مقدس شهیدان سیدجمال الدین و سید محمدجعفر فاطمی، شهیدان حسن […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با ۲۲اسفندماه روز بزرگداشت شهدای گرانقدر دکتر جعفری فرماندار شهرستان به اتفاق معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری، ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و برخی کارشناسان این ادارات از خانواده های معزز شهدای هشت سال دفاع مقدس شهیدان سیدجمال الدین و سید محمدجعفر فاطمی، شهیدان حسن و علیرضا قادری و شهیدان حاج عباس و رحمت الله عموعلی دیدار و گفتگو کردند.

در پایان دیدار لوح یادبودی از طرف فرماندار و ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرضا به خانواده های معزز این شهدان اهدا گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وتکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید شهرضا

۲۰ آذر ۱۴۰۱
روابط عمومی فرمانداری شهرضا: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در شهرضا گفت: آموزش و پیشگیری موثرترین راه مبارزه با مواد مخدر بوده و باید برای آن تلاش و اهتمام جدی شود.

مواد مخدر شهرستان شهرضا

۲۱ آبان ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

دکتر جعفری فرماندار شهرضا: در نظام اسلامی هیچ چیزی بالاتر از یاری مظلوم و برقراری عدالت وجود ندارد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =