جلسه شورای ترافیک و حمل و نقل و ترافیک شهرستان شهرضا در محل فرمانداری شهرضا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا این جلسه که به ریاست مهندس امانی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور جمعی از مدیران اداره کل راهداری و حمل و نقل و جاده ای استان، مشاورین پروژه های در حال ساخت در شهرستان، اعضای جلسه شورای ترافیک و حمل و نقل شهرستان جمعی از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا این جلسه که به ریاست مهندس امانی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور جمعی از مدیران اداره کل راهداری و حمل و نقل و جاده ای استان، مشاورین پروژه های در حال ساخت در شهرستان، اعضای جلسه شورای ترافیک و حمل و نقل شهرستان جمعی از صاحبان صنایع، معادن و ارضی کشاورزی برگزار گردید.

در این جلسه به موضوعات مختلف از جمله تسریع اجرا در پروژه شش خطه کردن جاده اصفهان شهرضا و بالعکس همچنین زیرگذرهای در حال اجرای این محور و رفع موانع اجرایی تبادل نظر و گفتگو شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وتکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید شهرضا

۲۰ آذر ۱۴۰۱
روابط عمومی فرمانداری شهرضا: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در شهرضا گفت: آموزش و پیشگیری موثرترین راه مبارزه با مواد مخدر بوده و باید برای آن تلاش و اهتمام جدی شود.

مواد مخدر شهرستان شهرضا

۲۱ آبان ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

دکتر جعفری فرماندار شهرضا: در نظام اسلامی هیچ چیزی بالاتر از یاری مظلوم و برقراری عدالت وجود ندارد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =