طرح جامع خطرپذیری شهرضا باید تدوین شود

طرح جامع خطرپذیری شهرضا باید تدوین شود سید امیر جعفری، فرماندار شهرستان شهرضا در جلسه مدیریت بحران شهرستان با تأکید بر اینکه طرح جامع خطرپذیری شهرستان شهرضا با هدف شناسایی و بررسی آسیب‌پذیری همه مناطق نسبت به حوادث غیرمترقبه طبیعی باید تدوین شود، اظهار داشت: هر دستگاهی باید ضمن شناسایی تهدیدات حوزه مأموریت خود، طرح […]

طرح جامع خطرپذیری شهرضا باید تدوین شود
سید امیر جعفری، فرماندار شهرستان شهرضا در جلسه مدیریت بحران شهرستان با تأکید بر اینکه طرح جامع خطرپذیری شهرستان شهرضا با هدف شناسایی و بررسی آسیب‌پذیری همه مناطق نسبت به حوادث غیرمترقبه طبیعی باید تدوین شود، اظهار داشت: هر دستگاهی باید ضمن شناسایی تهدیدات حوزه مأموریت خود، طرح پاسخ به بحران را نیز آماده کند.
فرماندارشهرضا با بیان اینکه در مواجهه با بحران و چالش‌ها به دنبال پیشگیری هستیم، افزود: شهرداری باید طرح‌های پهنه‌بندی و خطرپذیری با هدف مدیریت زلزله و اسکان اضطراری را در دستور کار خود قرار دهد.
وی افزود: در صورت آمادگی دستگاه‌ها برای مقابله با بحران و تهیه نمودن طرح پاسخ تا حدودی می‌تواند بحران را در اسرع وقت با کمترین هزینه مدیریت کرد.
جعفری با تأکید بر ارتقای هماهنگی‌ها در صحنه حوادث، تهیه طرح خطرپذیری مکان‌های پر خطر، اندیشیدن تمهیدات لازم قبل از وقوع حوادث طبیعی و برگزاری رزمایش‌های آمادگی، گفت: تلفیق مدیریت دانش و تجربه در مدیریت حوادث طبیعی بسیار موثر است.
فرماندار شهرضا خاطرنشان کرد: باید به دنبال فرهنگ سازی و افزایش آگاهی‌های عمومی و گسترش فرهنگ ایمنی در مواجهه و مقابله با خطرات باشیم و در این زمینه ارتقای دانش مدیریت بحران در عموم مردم امری ضروری است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

دکتر جعفری فرماندار شهرضا: در نظام اسلامی هیچ چیزی بالاتر از یاری مظلوم و برقراری عدالت وجود ندارد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۱

#دولت_مردم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با گرامیداشت هفته دولت و با حضور دکتر جوهری مدیر کل دفتر امور روستایی، مهندس امانی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، دکتر بهزادفر بخشدار، مهندس صفرپور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، جمعی از مسئولین ادارات و برخی از کارشناسان مدیریت جهادکشاورزی طرح های آبیاری کم فشار مورد افتتاح قرار گرفت. طرح مورد افتتاح در سطح ۲۸ هکتار که ۲۰ هکتار آبیاری کم فشار تیپ و ۸ هکتار قطره ای با اعتباری معادل سیزده میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که از این مبلغ معادل یازده میلیارد و دویست میلیون ریال بلاعوض دولتی و مبلغ دو میلیارد وسیصد میلیون ریال از محل خودیاری کشاورزان هزینه گردیده است. اجرای این طرح باعث افزایش راندمان آبیاری از سی درصد به حدود هشتاد درصد و افزایش میزان تولید در واحد سطح تا حدود ۱/۵ برابر گردیده است.

۸ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با گرامیداشت هفته دولت ، یک واحد گلخانه تولید سبزی وصیفی واقع درمزرعه تل سرخ شهرستان شهرضا باحضور دکتر جعفری فرماندار ، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری،معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری،بخشدار مرکزی، معاون مدیریت باغبانی سازمان و جمعی از روسای ادارات و ارگانها افتتاح گردید.گلخانه مذکور با مساحت ۱۰۷۰۰ مترمربع جهت تولید محصول سبزی و صیفی به بهره برداری رسید.
لازم به ذکر است با افتتاح این گلخانه ۱۱ نفر اشتغال مستقیم ایجاد و سالیانه ۱۵۰ تن انواع محصول سبزی و صیفی تولیدخواهد شد.

۵ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 15 =