طرح جامع خطرپذیری شهرضا باید تدوین شود

طرح جامع خطرپذیری شهرضا باید تدوین شود سید امیر جعفری، فرماندار شهرستان شهرضا در جلسه مدیریت بحران شهرستان با تأکید بر اینکه طرح جامع خطرپذیری شهرستان شهرضا با هدف شناسایی و بررسی آسیب‌پذیری همه مناطق نسبت به حوادث غیرمترقبه طبیعی باید تدوین شود، اظهار داشت: هر دستگاهی باید ضمن شناسایی تهدیدات حوزه مأموریت خود، طرح […]

طرح جامع خطرپذیری شهرضا باید تدوین شود
سید امیر جعفری، فرماندار شهرستان شهرضا در جلسه مدیریت بحران شهرستان با تأکید بر اینکه طرح جامع خطرپذیری شهرستان شهرضا با هدف شناسایی و بررسی آسیب‌پذیری همه مناطق نسبت به حوادث غیرمترقبه طبیعی باید تدوین شود، اظهار داشت: هر دستگاهی باید ضمن شناسایی تهدیدات حوزه مأموریت خود، طرح پاسخ به بحران را نیز آماده کند.
فرماندارشهرضا با بیان اینکه در مواجهه با بحران و چالش‌ها به دنبال پیشگیری هستیم، افزود: شهرداری باید طرح‌های پهنه‌بندی و خطرپذیری با هدف مدیریت زلزله و اسکان اضطراری را در دستور کار خود قرار دهد.
وی افزود: در صورت آمادگی دستگاه‌ها برای مقابله با بحران و تهیه نمودن طرح پاسخ تا حدودی می‌تواند بحران را در اسرع وقت با کمترین هزینه مدیریت کرد.
جعفری با تأکید بر ارتقای هماهنگی‌ها در صحنه حوادث، تهیه طرح خطرپذیری مکان‌های پر خطر، اندیشیدن تمهیدات لازم قبل از وقوع حوادث طبیعی و برگزاری رزمایش‌های آمادگی، گفت: تلفیق مدیریت دانش و تجربه در مدیریت حوادث طبیعی بسیار موثر است.
فرماندار شهرضا خاطرنشان کرد: باید به دنبال فرهنگ سازی و افزایش آگاهی‌های عمومی و گسترش فرهنگ ایمنی در مواجهه و مقابله با خطرات باشیم و در این زمینه ارتقای دانش مدیریت بحران در عموم مردم امری ضروری است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وتکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید شهرضا

۲۰ آذر ۱۴۰۱
روابط عمومی فرمانداری شهرضا: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در شهرضا گفت: آموزش و پیشگیری موثرترین راه مبارزه با مواد مخدر بوده و باید برای آن تلاش و اهتمام جدی شود.

مواد مخدر شهرستان شهرضا

۲۱ آبان ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

دکتر جعفری فرماندار شهرضا: در نظام اسلامی هیچ چیزی بالاتر از یاری مظلوم و برقراری عدالت وجود ندارد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =