گزارش تصویری از افتتاحیه ایستگاه شماره ۲ آتش‌نشانی شهرک صنعتی رازی شهرستان شهرضا

افتتاح ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی شهرک صنعتی رازی /شهرک رازی شهرضا به یک شهرک ایمن تبدیل می‌شود به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با حضور دکتر نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، دکتر جعفری فرماندار شهرستان شهرضا، دکتر بگی مدیر عامل […]

افتتاح ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی شهرک صنعتی رازی /شهرک رازی شهرضا به یک شهرک ایمن تبدیل می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با حضور دکتر نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، دکتر جعفری فرماندار شهرستان شهرضا، دکتر بگی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان و برخی مسوولین استانی و شهرستانی ایستگاه شماره ۲ آتش‌نشانی شهرک صنعتی رازی افتتاح شد.

محمدجواد بگی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان اصفهان در مراسم افتتاح ساختمان اداری، آشیانه و محوطه‌سازی آتش‌نشانی شماره ۲ شهرک رازی شهرضا گفت: ساختمان شماره ۲ آتش‌نشانی شهرک رازی با توجه به اینکه شهرک رازی یکی از شهرک‌های خطرپذیر با سطح بسیار بالا به دلیل استقرار صنایع شیمیایی ،تبدیلات گازی و پتروشیمی است ساخته شد.

وی افزود: در فاز یک، یک ساختمان با ۳ دستگاه اطفا مستقر شد و به دلیل بعد مسافت با فاز۳ ساختمان شماره ۲ با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان ساخته شد، ۲ دستگاه ماشین آتش‌نشانی امسال و سال آینده اختصاص داده می‌شود.

بگی اضافه کرد: شهرک رازی شهرضا به عنوان یک شهرک صنعتی در کشور از لحاظ تعداد ماشین آتش‌نشانی با توجه به اینکه حدود ۱۰ دستگاه داخلی نیز واحدهای پر خطر دارند، به عنوان یکی از شهرک‌های کاملاً ایمن نامگذاری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان اصفهان تصریح کرد:  امروز همزمان با این پروژه، پروژه خط انتقال پساب استحصالی تصفیه‌خانه و احداث مخزن اصلی شهرک با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان افتتاح شد.

وی با اشاره به توسعه ۵۱ هکتاری شهرک صنعتی اسفرجان گفت: زیرساخت‌های این شهرک در حال انجام است و مبلغی در حدود ۱۷ میلیارد تومان برای شبکه آب و برق و محوطه‌سازی پیمان‌های آن بسته شده است و برای برق این شهرک پست‌های اختصاصی قبل از عید عملیاتی می‌شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرضا

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

حضور امام جمعه شهرستان شهرضا وفرماندار محترم شهرستان شهرضا و فرمانده محترم ۲۲ توپخانه شهرضا و مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان و رئیس کمیته امداد امام خمینی و روسای اداره سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در روستای اسفرجان

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روز چهارشنبه روابظ عمومی فرمانداری حیدر محمدی، بخشدار شهرستان شهرضا در این جلسه ضمن بیان مشکلات روستای کهرویه و تقدیر و تشکر از فعالیت هایی که تاکنون توسط ادارات صورت گرفته است گفت: تاکید ما خدمت رسانی بی منت، سریع و اثرگذار است و طی چندماه آسیب شناسی مشکلات بخش تصمیم بر آن […]

۱۲ خرداد ۱۴۰۲

تحقق ۱۰۵ درصدی تعهد اشتغال در شهرستان شهرضا تعهد اشتغال در شهرستان شهرضا ۱۰۵ درصد تحقق یافته است.

۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 5 =