گزارش تصویری از افتتاحیه ایستگاه شماره ۲ آتش‌نشانی شهرک صنعتی رازی شهرستان شهرضا

افتتاح ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی شهرک صنعتی رازی /شهرک رازی شهرضا به یک شهرک ایمن تبدیل می‌شود به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با حضور دکتر نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، دکتر جعفری فرماندار شهرستان شهرضا، دکتر بگی مدیر عامل […]

افتتاح ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی شهرک صنعتی رازی /شهرک رازی شهرضا به یک شهرک ایمن تبدیل می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با حضور دکتر نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، دکتر جعفری فرماندار شهرستان شهرضا، دکتر بگی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان و برخی مسوولین استانی و شهرستانی ایستگاه شماره ۲ آتش‌نشانی شهرک صنعتی رازی افتتاح شد.

محمدجواد بگی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان اصفهان در مراسم افتتاح ساختمان اداری، آشیانه و محوطه‌سازی آتش‌نشانی شماره ۲ شهرک رازی شهرضا گفت: ساختمان شماره ۲ آتش‌نشانی شهرک رازی با توجه به اینکه شهرک رازی یکی از شهرک‌های خطرپذیر با سطح بسیار بالا به دلیل استقرار صنایع شیمیایی ،تبدیلات گازی و پتروشیمی است ساخته شد.

وی افزود: در فاز یک، یک ساختمان با ۳ دستگاه اطفا مستقر شد و به دلیل بعد مسافت با فاز۳ ساختمان شماره ۲ با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان ساخته شد، ۲ دستگاه ماشین آتش‌نشانی امسال و سال آینده اختصاص داده می‌شود.

بگی اضافه کرد: شهرک رازی شهرضا به عنوان یک شهرک صنعتی در کشور از لحاظ تعداد ماشین آتش‌نشانی با توجه به اینکه حدود ۱۰ دستگاه داخلی نیز واحدهای پر خطر دارند، به عنوان یکی از شهرک‌های کاملاً ایمن نامگذاری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان اصفهان تصریح کرد:  امروز همزمان با این پروژه، پروژه خط انتقال پساب استحصالی تصفیه‌خانه و احداث مخزن اصلی شهرک با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان افتتاح شد.

وی با اشاره به توسعه ۵۱ هکتاری شهرک صنعتی اسفرجان گفت: زیرساخت‌های این شهرک در حال انجام است و مبلغی در حدود ۱۷ میلیارد تومان برای شبکه آب و برق و محوطه‌سازی پیمان‌های آن بسته شده است و برای برق این شهرک پست‌های اختصاصی قبل از عید عملیاتی می‌شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرخوان ثبت و صدور مجوز و اعتبارنامه قانونی فعالیت ویژه جوانان علاقه مند به فعالیتهای مردم نهاد و سایرگروه ها و فعالان فرهنگی و اجتماعی جوانان استان اصفهان

۱۴ مهر ۱۴۰۱

فراخوان حمایت از طرح ها و برنامه های تشکل ها،مجموعه های فرهنگی خودجوش و سازمان های مردم نهاد استان اصفهان

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با هفته دفاع مقدس دکتر سید امیر جعفری فرماندار شهرضا به اتفاق ماهر معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری، انصاریپور رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران، سجادی رئیس سازمان جمعیت هلال احمر و برخی از کارشناسان با خانواده های شهدای عزیز دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، مراسم راهپیمایی مردم همیشه در صحنه شهرضا در محکومیت حرکات هنجارشکنانه برخی از عوامل فریب خورده و هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن مجید، تجاوز به حجاب بانوان و آتش زدن مساجد بعد از اقامه نماز جمعه برگزار گردید.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + بیست =