بازدید فرماندار شهرضا از مرکز توانبخشی شهید مدرس

بازدید فرماندار شهرضا از مرکز توانبخشی شهید مدرس به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکتر جعفری فرماندار شهرضا از بخش های مختلف مرکز توانبخشی شهید مدرس بازدید نمود. در این بازدید مسئولین مرکز گزارشی درخصوص بخش های مختلف و مسائل و مشکلات ارائه نمودند. این مرکز دارای ۵ بخش میباشد که افراد بر اساس […]

بازدید فرماندار شهرضا از مرکز توانبخشی شهید مدرس
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکتر جعفری فرماندار شهرضا از بخش های مختلف مرکز توانبخشی شهید مدرس بازدید نمود.
در این بازدید مسئولین مرکز گزارشی درخصوص بخش های مختلف و مسائل و مشکلات ارائه نمودند.
این مرکز دارای ۵ بخش میباشد که افراد بر اساس بهره هوشی طبقه بندی شده و در هر بخش٣٠ الی ۴۰ توانخواه با حضور کادر پرستاری به صورت شیفتهای ١٢ الی ٢۴ساعته مراقبت و نگهداری میشوند.
در کارگاه های حرفه آموزی صدف و آوا به صورت روزانه تعدادی از توانخواهان زیر نظر اساتید و مربیان مجرب، آموزش و مهارتهای لازم را کسب میکنند.
شایان ذکر است این توانخواهان با توجه به اینکه والدین شرایط نگهداری را نداشته و یا معلول دیگری در خانه دارند توسط سازمان بهزیستی پذیرش و به مرکز توانبخشی معرفی می شوند.
کلیه هزینه های مددجویان به صورت یارانه ای توسط سازمان بهزیستی برای هر مددجو تأمین می شود و بخش عمده هزینه ها به صورت مشارکتهای مردمی و کمک خیرین تأمین می گردد.
از جمله فعالیتها و افتخارات این مرکز میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
*برپایی نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری ایران و نیجریه
*برپایی نمایشگاه صنایع دستی صلح زمین واقع در هتل پارسیان تهران
*حضور در جشنواره ملی همام
*برپایی نمایشگاه در کاخ موزه ی سعد آباد
*حضور در جشنواره بین المللی راهی به سوی موفقیت در کشور اوکراین
*حضور در جشنواره بین المللی امید آفرین تئاتر معلولین
*حضور در جشنواره بین المللی مبارک یونیما
و…

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرخوان ثبت و صدور مجوز و اعتبارنامه قانونی فعالیت ویژه جوانان علاقه مند به فعالیتهای مردم نهاد و سایرگروه ها و فعالان فرهنگی و اجتماعی جوانان استان اصفهان

۱۴ مهر ۱۴۰۱

فراخوان حمایت از طرح ها و برنامه های تشکل ها،مجموعه های فرهنگی خودجوش و سازمان های مردم نهاد استان اصفهان

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، همزمان با هفته دفاع مقدس دکتر سید امیر جعفری فرماندار شهرضا به اتفاق ماهر معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری، انصاریپور رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران، سجادی رئیس سازمان جمعیت هلال احمر و برخی از کارشناسان با خانواده های شهدای عزیز دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، مراسم راهپیمایی مردم همیشه در صحنه شهرضا در محکومیت حرکات هنجارشکنانه برخی از عوامل فریب خورده و هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن مجید، تجاوز به حجاب بانوان و آتش زدن مساجد بعد از اقامه نماز جمعه برگزار گردید.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + هجده =