آخرین تصمیمات اتخاذ شده در جلسه ستاد مدیریت مقابله با کرونا شهرستان شهرضا مورخ ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، با توجه به شرایط فعلی شهرستان و با عنایت به ورود به پیک ششم بیماری کرونا مقرر گردید مدارس مقاطع ابتدایی بارعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و با حداقل تعداد دانش آموزان به صورت حضوری برگزار گردد. در صورت سیر صعودی بیماری و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، با توجه به شرایط فعلی شهرستان و با عنایت به ورود به پیک ششم بیماری کرونا مقرر گردید مدارس مقاطع ابتدایی بارعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و با حداقل تعداد دانش آموزان به صورت حضوری برگزار گردد.
در صورت سیر صعودی بیماری و افزایش آمار ابتلا و تغییر رنگبندی شهرستان مقرر شد بنا به درخواست کتبی مدیریت آموزش و پرورش و تایید شبکه بهداشت و درمان شهرستان موضوع در ستاد مقابله با بیماری کرونا شهرستان طرح و نسبت به اتخاذ تصمیم جهت نحوه برگزاری کلاس های آموزشی مدارس به صورت غیرحضوری یا حضوری اقدام خواهد شد.
در حال حاضر حضور دانش آموزان و معلمان و کادر آموزشی در مقاطع پایه اول و دوم متوسطه مقررگردید منوط به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و انجام واکسیناسیون یا ارائه تست منفی PCR می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وتکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید شهرضا

۲۰ آذر ۱۴۰۱
روابط عمومی فرمانداری شهرضا: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در شهرضا گفت: آموزش و پیشگیری موثرترین راه مبارزه با مواد مخدر بوده و باید برای آن تلاش و اهتمام جدی شود.

مواد مخدر شهرستان شهرضا

۲۱ آبان ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

دکتر جعفری فرماندار شهرضا: در نظام اسلامی هیچ چیزی بالاتر از یاری مظلوم و برقراری عدالت وجود ندارد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =