بازدید میدانی دکتر جعفری سرپرست فرمانداری از شرکت کشاورزی فجر واقع در دشت مهیار شهرستان شهرضا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکتر جعفری سرپرست فرمانداری به اتفاق مهندس صفرپور مدیریت جهادکشاورزی و کارشناسان فرمانداری و جهادکشاورزی از شرکت فجر اصفهان وابسته به بنیاد مستضعفان و جانبازان واقع در دشت مهیار شهرضا بازدید و مسائل و مشکلات این شرکت را از نزدیک بررسی نمودند. در این شرکت انواع نهال های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، دکتر جعفری سرپرست فرمانداری به اتفاق مهندس صفرپور مدیریت جهادکشاورزی و کارشناسان فرمانداری و جهادکشاورزی از شرکت فجر اصفهان وابسته به بنیاد مستضعفان و جانبازان واقع در دشت مهیار شهرضا بازدید و مسائل و مشکلات این شرکت را از نزدیک بررسی نمودند.

در این شرکت انواع نهال های میوه دانه دار و هسته دار عاری از ویروس تولید می شود که دارای لیبل(شناسه) آبی می باشد.
همچنین یک واحد گلخانه اسکرین هاس به منظور نگهداری نهال های پایه بیسیک احداث گردیده است.
باغ مادری انواع درختان میوه دانه دار و هسته دار که به منظور تأمین پیوندک سالم و عاری از ویروس جهت نهالستان های سراسر کشور احداث گردیده است.
در این بازدید دکتر جعفری ضمن تقدیر از زحمات بعمل آمده خواستار انجام کار پژوهشی در خصوص سایر رقوم بویژه اصلاح نهال انار با توجه به آفت کرم گلوگاه و خسارت زیادی که به اقتصاد باغداران شهرستان وارد می‌کند گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وتکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید شهرضا

۲۰ آذر ۱۴۰۱
روابط عمومی فرمانداری شهرضا: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در شهرضا گفت: آموزش و پیشگیری موثرترین راه مبارزه با مواد مخدر بوده و باید برای آن تلاش و اهتمام جدی شود.

مواد مخدر شهرستان شهرضا

۲۱ آبان ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

دکتر جعفری فرماندار شهرضا: در نظام اسلامی هیچ چیزی بالاتر از یاری مظلوم و برقراری عدالت وجود ندارد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 1 =