دیدار مسؤول و اعضای اتحادیه انجمن اسلامی سازمان دانش آموزان شهرضا با سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، مسؤول و اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرضا با دکتر جعفری سرپرست فرمانداری دیدار و گفتگو کردند. در این جلسه علی‌نژاد مسؤول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان گزارشی از فعالیت ها، افتخارات دانش آموزان در سال های گذشته و برنامه های در پیش رو توضیحاتی ارائه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، مسؤول و اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرضا با دکتر جعفری سرپرست فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه علی‌نژاد مسؤول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان گزارشی از فعالیت ها، افتخارات دانش آموزان در سال های گذشته و برنامه های در پیش رو توضیحاتی ارائه نمود.

در ادامه دکتر جعفری سرپرست فرمانداری با بیان اینکه دانش آموزان در برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی و… حضور فعال داشته باشند، افزود: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان پیوست هایی را جمع آوری کنند و در مسائل و برنامه های مختلف همراه با مسؤولین و مردم مشارکت کنند.

وی افزود: انجمن اسلامی دانش آموزان یکی از انجمن های امین و فعال نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید پل ارتباطی بین دانش آموزان و دانشجویان جهت آشنایی دانش آموزان از فضای دانشگاه ایجاد کند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابظ عمومی شهرضا؛ مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در صحن مطهر امامزاده شاهرضا (ع) برگزار شد.

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابظ عمومی فرمانداری شهرضا ؛ در این اردوی جهادی که در ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد به مدت پنج روز برگزار شد، گروه جهادی مهندسی شهید کلاهدوز به منظور راهبری اشتغال‌های موجود از این روستا‌ها بازدید کردند. در این اردو در بازدید از منطقه هونجان علاوه بر تشکیل تعاونی […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲
۱۷ خرداد ۱۴۰۲

همایش پیاده روی خانوادگی در شهرضا

۱۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =