سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۳:۵۷:۱۴

دکتر جعفری سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا: با وحدت و همدلی بین مسئولین وتلاش مضاعف می توان مشکلات مردم را حل کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا، سید امیر جعفری در دیدار با جمعی از جانبازان سرافراز و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهرضا با بیان اینکه شهید همت یک سردار و اسطوره ملی است، اظهار داشت: در کنار این شهید عزیز شهدای بزرگواری در تاریخ معاصر ما خوش درخشیده اند که شهرضا یک شهرستان شهید […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا، سید امیر جعفری در دیدار با جمعی از جانبازان سرافراز و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهرضا با بیان اینکه شهید همت یک سردار و اسطوره ملی است، اظهار داشت: در کنار این شهید عزیز شهدای بزرگواری در تاریخ معاصر ما خوش درخشیده اند که شهرضا یک شهرستان شهید پرور در دوره جنگ بوده است.

سرپرست فرمانداری شهرضا با بیان اینکه دفاع کردن از آرمان های انقلاب امروزه از ضروری ترین وظایف است، افزود: ارتباط برقرار کردن بین نسل اول انقلاب با نسل های بعد از جمله اولویت های رزمندگان و یادگاران دفاع مقدس است و تبین عظمت پشت سرگذاشته شده گام اول انقلاب به عهده ایثارگران و مردان میدان دفاع مقدس می باشد.

وی با بیان اینکه در ثبت و ضبط خاطرات رزمندگان عزیز آماده همکاری هستیم، گفت: از دل خاطرات این عزیزان شیوه ها و الگوهای حکمرانی اسلامی قابل ارائه است.

جعفری ادامه داد: امروز با انبوهی از پروژه های نیمه تمام و کارهای معطل مانده از یک سو و از سوی دیگر با کمبود منابع روبرو هستیم و لیکن ما هنر مدیریت منابع را در دوران دفاع مقدس به دست امام راحل و پس از آن تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب در مواجهه با نقشه های رنگارنگ دشمنان به خوبی فرا گرفتیم.

سرپرست فرمانداری شهرضا با بیان اینکه اگر در گام اول انقلاب دفاع مقدس مردمی شد در گام دوم که جنگ اقتصادی است راهی به جز مردمی کردن کارها نداریم، ادامه داد: باید از ظرفیت مردم استفاده کرد، با نسلی مواجه هستیم که کار کردن با آنها باید نرم باشد و دغدغه های آنها را شنید.

جعفری با تأکید بر وحدت و همدلی بین مسؤولان گفت: دیگر زمان دعواها و جناح های سیاسی گذشته است باید همه دست به دست هم دهیم و مشکلات شهر را حل کنیم.

در این جلسه برخی از رزمندگان دفاع مقدس با بیان نقطه نظرات خود از آمادگی کامل برای همراهی و حضور در میدان های جهاد مردمی خبر دادند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۵ مهر ۱۴۰۲

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور مسئولان شهرستان در روستای هونجان و نواختن زنگ نمادین اول مهر

۳ مهر ۱۴۰۲

کلیپ معرفی کتب دفاع مقدس به قلم نویسندگان بومی شهرستان، بمناسبت هفته دفاع مقدس

۳ مهر ۱۴۰۲

افتتاح نمایشگاه فانوس های شهر در محل بنیاد شهید شهرضا شامل نمایشگاه کتب نویسندگان بومی شهرستان ویژه هفته دفاع مقدس

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفت =