دکتر جعفری سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا: با وحدت و همدلی بین مسئولین وتلاش مضاعف می توان مشکلات مردم را حل کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا، سید امیر جعفری در دیدار با جمعی از جانبازان سرافراز و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهرضا با بیان اینکه شهید همت یک سردار و اسطوره ملی است، اظهار داشت: در کنار این شهید عزیز شهدای بزرگواری در تاریخ معاصر ما خوش درخشیده اند که شهرضا یک شهرستان شهید […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا، سید امیر جعفری در دیدار با جمعی از جانبازان سرافراز و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهرضا با بیان اینکه شهید همت یک سردار و اسطوره ملی است، اظهار داشت: در کنار این شهید عزیز شهدای بزرگواری در تاریخ معاصر ما خوش درخشیده اند که شهرضا یک شهرستان شهید پرور در دوره جنگ بوده است.

سرپرست فرمانداری شهرضا با بیان اینکه دفاع کردن از آرمان های انقلاب امروزه از ضروری ترین وظایف است، افزود: ارتباط برقرار کردن بین نسل اول انقلاب با نسل های بعد از جمله اولویت های رزمندگان و یادگاران دفاع مقدس است و تبین عظمت پشت سرگذاشته شده گام اول انقلاب به عهده ایثارگران و مردان میدان دفاع مقدس می باشد.

وی با بیان اینکه در ثبت و ضبط خاطرات رزمندگان عزیز آماده همکاری هستیم، گفت: از دل خاطرات این عزیزان شیوه ها و الگوهای حکمرانی اسلامی قابل ارائه است.

جعفری ادامه داد: امروز با انبوهی از پروژه های نیمه تمام و کارهای معطل مانده از یک سو و از سوی دیگر با کمبود منابع روبرو هستیم و لیکن ما هنر مدیریت منابع را در دوران دفاع مقدس به دست امام راحل و پس از آن تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب در مواجهه با نقشه های رنگارنگ دشمنان به خوبی فرا گرفتیم.

سرپرست فرمانداری شهرضا با بیان اینکه اگر در گام اول انقلاب دفاع مقدس مردمی شد در گام دوم که جنگ اقتصادی است راهی به جز مردمی کردن کارها نداریم، ادامه داد: باید از ظرفیت مردم استفاده کرد، با نسلی مواجه هستیم که کار کردن با آنها باید نرم باشد و دغدغه های آنها را شنید.

جعفری با تأکید بر وحدت و همدلی بین مسؤولان گفت: دیگر زمان دعواها و جناح های سیاسی گذشته است باید همه دست به دست هم دهیم و مشکلات شهر را حل کنیم.

در این جلسه برخی از رزمندگان دفاع مقدس با بیان نقطه نظرات خود از آمادگی کامل برای همراهی و حضور در میدان های جهاد مردمی خبر دادند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی حکمی از سوی مدیرعامل گاز استان،مهندس بهارلو به عنوان سرپرست جدید اداره گاز شهرضا معرفی شد

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، با توجه به اجرایی شدن طرح هوشمندسازی یارانه نان و ضرورت ایجاد زمینه های لازم برای ورود به مرحله ی آزادسازی قیمت گندم و آرد یارانه دار در اجرای بهینه ی طرح عظیم مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، عناوین تخلفات احتمالی در سطح واحدهای نانوایی شهرستان به شرح ذیل می باشد:

۱_ نصب تابلوی مشخصات و نرخنامه در واحدهای نانوایی و در معرض دید خریداران الزامی می باشد.
۲_ رعایت ساعات پخت در سه شیف کاری ضروری است.
۳_ قیمت مصوب نان ساده، کنجددار و نایلون در دستگاههای کارتخوان ثبت گردیده است.
۴_ در صورت عدم مطابقت اطلاعات مندرج در دستگاه کارتخوان، نانوایان موظف به مراجعه و اصلاح اطلاعات از طریق اتحادیه صنفی و بانک عامل می باشد.
۵_ رعایت وزن و قیمت مصوب نان ساده و کنجدی طبق تابلو مشخصات ضروری است.
۶_ نانوایان موظفند دستگاه کارتخوان هوشمند را برای امکان انتخاب خرید در. اختیار مشتریان قرار دهند.
۷_ حق انتخاب نان ساده یا کنجدی در دستگاه کارتخوان هوشمند با مشتری بوده و فروش اجباری نان کنجدی تخلف صنفی محسوب می گردد.
۸_مطابقت تعداد نان خریداری شده از طریق دستگاه کارتخوان با تعداد نان عرضه شده به مشتریان ضروری بوده و مغایرت احتمالی تعداد نان تحویلی با تراکنش ثبتی در دستگاه، تخلف گرانفروشی محسوب می شود.
۹_ شهروندان محترم می توانند گزارشات و شکایات خود در زمینه تخلفات صنفی در سامانه ۱۲۴ ثبت و پیگیری نمایند.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

به مناسبت هفته تعاون از تعاونی های برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =