تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا بمناسبت روز مجلس

بسم الله الرحمن الرحیم سرکار خانم محمودی نماینده محترمه مردم شریف شهرستان های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی مجلس یازدهم یکی از قوی ترین وانقلابی ترین مجالس دوران انقلاب اسلامی است که مظهر امید و مورد انتظار مردم است.امام خامنه ای(مدظله العالی) دهم آذر ماه سالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس، مبارز […]

بسم الله الرحمن الرحیم
سرکار خانم محمودی نماینده محترمه مردم شریف شهرستان های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی
مجلس یازدهم یکی از قوی ترین وانقلابی ترین مجالس دوران انقلاب اسلامی است که مظهر امید و مورد انتظار مردم است.امام خامنه ای(مدظله العالی)
دهم آذر ماه سالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس، مبارز وارسته و بزرگی که نماد حقیقی و عینی مبارزه عملی با استبداد، استکبار و استعمار به شمار می آید بعنوان روز مجلس نامگذاری شده است.
گرامیداشت این روز بزرگ در تاریخ پر فراز و نشیب ایران عزیز نشانگر جایگاه ویژه نهاد قانون گذاری در کشور و رسالت خطیر نمایندگان مردم در خانه ملت است تا در راستای تحقق ایران قوی با جامعه ای امیدوار و تمدن ساز، امید و نشاط را برای جامعه به ارمغان آورند. در این مسیر همراهی؛ تعامل و هم افزائی میان ارکان حاکمیت در شرایط خطیر کنونی از جمله ضروری ترین اولویت های مسئولان می باشد.
بی شک مجلس شورای اسلامی مهمترین رکن اساسی نظام مردم سالاری دینی است که نمود عینی حق تعیین سرنوشت و مهمترین پل ارتباطی‌ مردم با حاکمیت می‌باشد و به فرموده امام خمینی (ره) مجلس در راس امور قرار گرفته است.
اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ به تمامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خانه ملت، بویژه سرکار عالی که علاوه بر داشتن مسئولیت خطیر نمایندگی مردم از خانواده معزز شهدا می باشید. امیدوارم در راه دفاع از حقوق ملت و امر قانون گذاری متناسب با اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تحت توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و رهبری داهیانه امام خامنه ای(مدظله العالی) موفق و پایدار باشید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی حکمی از سوی مدیرعامل گاز استان،مهندس بهارلو به عنوان سرپرست جدید اداره گاز شهرضا معرفی شد

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، با توجه به اجرایی شدن طرح هوشمندسازی یارانه نان و ضرورت ایجاد زمینه های لازم برای ورود به مرحله ی آزادسازی قیمت گندم و آرد یارانه دار در اجرای بهینه ی طرح عظیم مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، عناوین تخلفات احتمالی در سطح واحدهای نانوایی شهرستان به شرح ذیل می باشد:

۱_ نصب تابلوی مشخصات و نرخنامه در واحدهای نانوایی و در معرض دید خریداران الزامی می باشد.
۲_ رعایت ساعات پخت در سه شیف کاری ضروری است.
۳_ قیمت مصوب نان ساده، کنجددار و نایلون در دستگاههای کارتخوان ثبت گردیده است.
۴_ در صورت عدم مطابقت اطلاعات مندرج در دستگاه کارتخوان، نانوایان موظف به مراجعه و اصلاح اطلاعات از طریق اتحادیه صنفی و بانک عامل می باشد.
۵_ رعایت وزن و قیمت مصوب نان ساده و کنجدی طبق تابلو مشخصات ضروری است.
۶_ نانوایان موظفند دستگاه کارتخوان هوشمند را برای امکان انتخاب خرید در. اختیار مشتریان قرار دهند.
۷_ حق انتخاب نان ساده یا کنجدی در دستگاه کارتخوان هوشمند با مشتری بوده و فروش اجباری نان کنجدی تخلف صنفی محسوب می گردد.
۸_مطابقت تعداد نان خریداری شده از طریق دستگاه کارتخوان با تعداد نان عرضه شده به مشتریان ضروری بوده و مغایرت احتمالی تعداد نان تحویلی با تراکنش ثبتی در دستگاه، تخلف گرانفروشی محسوب می شود.
۹_ شهروندان محترم می توانند گزارشات و شکایات خود در زمینه تخلفات صنفی در سامانه ۱۲۴ ثبت و پیگیری نمایند.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

به مناسبت هفته تعاون از تعاونی های برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 5 =