مسئولین ادارات ضمن حضور در میان مردم تمام تلاش خود را برای حل مشکلات انجام دهند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، یحیی ایزدی رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرضا در دیدار جمعی از نخبگان سیاسی و انقلابی شهرستان با سرپرست فرمانداری، ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدعوین در این مراسم گفت: شهرضا شهر علما، حکما و شهر سرداران بزرگ شهید چون شهید همت است و به لطف خداوند امروزه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، یحیی ایزدی رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرضا در دیدار جمعی از نخبگان سیاسی و انقلابی شهرستان با سرپرست فرمانداری، ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدعوین در این مراسم گفت: شهرضا شهر علما، حکما و شهر سرداران بزرگ شهید چون شهید همت است و به لطف خداوند امروزه مسئولین این شهرستان از نفرات پاکدست و انقلابی که با هدف خدمت رسانی به مردم شریف در حال اجرای ماموریت خود هستند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین طالب پور با اشاره به اینکه مسئولین ادارات باید مشکلات مردم رابررسی و پاسخگوی آنها باشند افزود: در جلسه تنفیض دولت انقلابی مقام معظم رهبری دو موضوع مهم کشور را به عنوان اولویت از مسئولین خواستار شدند، اول سلامت مردم و دوم معیشت مردم.

وی ضمن تقدیر از استاندار اصفهان به جهت معرفی سریع دکتر جعفری جوان مؤمن و انقلابی به عنوان فرماندار شهرضا گفت: دکترجعفری در راستای توجه ویژه به مسئله اشتغال جوانان و جلب و جذب سرمایه داران تلاش نمایند.

حجت السلام والمسلمین طالب پور گفت: از مسئولین شهرستان انتظار می رود با حضور خود در مساجد و برنامه های مذهبی ارتباط مستمر با مردم داشته باشند و نظرات و دغدغه های آنان را گوش دهند و در راستای حل مشکلات مردم قدم بردارند.

رئیس مجمع بسیج استان با اشاره به اینکه نظارت و کنترل قیمت ها، جلوگیری از احتکار و گران فروشی در دستور کار مسئولان شهرستان باشد، افزود: در خصوص ساماندهی فروشگاه های زنجیره ای در سطح شهر که موجب کاهش رونق کسب و کارهای خرد و مغازه داران شده چاره اندیشی شود.

در ادامه دکتر جعفری سرپرست فرمانداری شهرستان شهرضا ضمن تقدیر و تشکر از حضور جمعی از نخبگان سیاسی، فرهنگی و انقلابی شهرستان در این دیدار گفت، امروزه دیگر فرصت آزمون و خطا در جهت خدمت رسانی به مردم را نداریم. در گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری خواستار تحول خواهی و تحول آفرینی با محوریت جوانان مؤمن و انقلابی شده اند و کلیه جهت گیری ها و راهبردهای مدیریتی باید بر این اساس استمرار یابد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی حکمی از سوی مدیرعامل گاز استان،مهندس بهارلو به عنوان سرپرست جدید اداره گاز شهرضا معرفی شد

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، با توجه به اجرایی شدن طرح هوشمندسازی یارانه نان و ضرورت ایجاد زمینه های لازم برای ورود به مرحله ی آزادسازی قیمت گندم و آرد یارانه دار در اجرای بهینه ی طرح عظیم مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، عناوین تخلفات احتمالی در سطح واحدهای نانوایی شهرستان به شرح ذیل می باشد:

۱_ نصب تابلوی مشخصات و نرخنامه در واحدهای نانوایی و در معرض دید خریداران الزامی می باشد.
۲_ رعایت ساعات پخت در سه شیف کاری ضروری است.
۳_ قیمت مصوب نان ساده، کنجددار و نایلون در دستگاههای کارتخوان ثبت گردیده است.
۴_ در صورت عدم مطابقت اطلاعات مندرج در دستگاه کارتخوان، نانوایان موظف به مراجعه و اصلاح اطلاعات از طریق اتحادیه صنفی و بانک عامل می باشد.
۵_ رعایت وزن و قیمت مصوب نان ساده و کنجدی طبق تابلو مشخصات ضروری است.
۶_ نانوایان موظفند دستگاه کارتخوان هوشمند را برای امکان انتخاب خرید در. اختیار مشتریان قرار دهند.
۷_ حق انتخاب نان ساده یا کنجدی در دستگاه کارتخوان هوشمند با مشتری بوده و فروش اجباری نان کنجدی تخلف صنفی محسوب می گردد.
۸_مطابقت تعداد نان خریداری شده از طریق دستگاه کارتخوان با تعداد نان عرضه شده به مشتریان ضروری بوده و مغایرت احتمالی تعداد نان تحویلی با تراکنش ثبتی در دستگاه، تخلف گرانفروشی محسوب می شود.
۹_ شهروندان محترم می توانند گزارشات و شکایات خود در زمینه تخلفات صنفی در سامانه ۱۲۴ ثبت و پیگیری نمایند.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

به مناسبت هفته تعاون از تعاونی های برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + هفده =