همه اعضاء شورای اداری استان مکلفند در راستای تسریع در روند اجرای جامع طرح شهدای سلامت اقدام لازم را معمول نمایند

در جلسه ستاد استانی مدیریت مقابله و پیش گیری از بیماری کرونا به ریاست استاندار، روسای دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان و کاشان به تبیین روند اجرای طرح شهدای سلامت در جغرافیای تحت تصدیشان پرداختند. دکتر مرتضوی ضمن تبریک هفته بسیج و تبیین شاخص های مدیران بسیجی و جایگاه ایشان در نظام اسلامی در این […]

در جلسه ستاد استانی مدیریت مقابله و پیش گیری از بیماری کرونا به ریاست استاندار، روسای دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان و کاشان به تبیین روند اجرای طرح شهدای سلامت در جغرافیای تحت تصدیشان پرداختند.
دکتر مرتضوی ضمن تبریک هفته بسیج و تبیین شاخص های مدیران بسیجی و جایگاه ایشان در نظام اسلامی در این نشست بر موارد زیر تصریح موکد نمود:

✔ فرمانداران در همراهی و معاضدت با شهرداران و بخشداران تابعه روند عملکردی اجرای طرح شهدای سلامت را رصد و پیگیری نمایند. در صورت مشاهده هر گونه دشواری در مسیر اجرای طرح به منظور اتخاذ تمهیدات لازم در راستای تحقق شاخص های برنامه ریزی شده، موارد را با ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا اعلام تا تعاملات لازم به منظور رفع مسائل مبرز شده مدیریت و رفع گردد.

✔ مصوبات ستاد استانی مدیریت مقابله و پیش گیری از بیماری پاندمیک کرونا با جدیت توسط اعضا ستاد و مسئولان ذی ربط دنبال و پیگیری شود.

✔ کلیه مسئولان استان نسبت به رعایت شیوه نامه های بهداشتی از جمله بهره مندی مستمر از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، ممانعت از حضور در اماکن پرازدحام و مسقف، تاکید بر شستشوی مکرر دست ها با مواد میکروب زدا و … اقدام و اهتمام لازم داشته باشند.

✔ کمیته اطلاع رسانی ذیل ستاد استانی مدیریت مقابله و پیش گیری از بیماری پاندمیک کرونا در راستای پوشش همگانی به منظور تنویر افکار عمومی و اقناع جمعی به ویژه از طرق رسانه های جمعی از جمله فضای مجازی مصرانه براساس یک برنامه ریزی راهبردی اقدام نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی حکمی از سوی مدیرعامل گاز استان،مهندس بهارلو به عنوان سرپرست جدید اداره گاز شهرضا معرفی شد

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، با توجه به اجرایی شدن طرح هوشمندسازی یارانه نان و ضرورت ایجاد زمینه های لازم برای ورود به مرحله ی آزادسازی قیمت گندم و آرد یارانه دار در اجرای بهینه ی طرح عظیم مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، عناوین تخلفات احتمالی در سطح واحدهای نانوایی شهرستان به شرح ذیل می باشد:

۱_ نصب تابلوی مشخصات و نرخنامه در واحدهای نانوایی و در معرض دید خریداران الزامی می باشد.
۲_ رعایت ساعات پخت در سه شیف کاری ضروری است.
۳_ قیمت مصوب نان ساده، کنجددار و نایلون در دستگاههای کارتخوان ثبت گردیده است.
۴_ در صورت عدم مطابقت اطلاعات مندرج در دستگاه کارتخوان، نانوایان موظف به مراجعه و اصلاح اطلاعات از طریق اتحادیه صنفی و بانک عامل می باشد.
۵_ رعایت وزن و قیمت مصوب نان ساده و کنجدی طبق تابلو مشخصات ضروری است.
۶_ نانوایان موظفند دستگاه کارتخوان هوشمند را برای امکان انتخاب خرید در. اختیار مشتریان قرار دهند.
۷_ حق انتخاب نان ساده یا کنجدی در دستگاه کارتخوان هوشمند با مشتری بوده و فروش اجباری نان کنجدی تخلف صنفی محسوب می گردد.
۸_مطابقت تعداد نان خریداری شده از طریق دستگاه کارتخوان با تعداد نان عرضه شده به مشتریان ضروری بوده و مغایرت احتمالی تعداد نان تحویلی با تراکنش ثبتی در دستگاه، تخلف گرانفروشی محسوب می شود.
۹_ شهروندان محترم می توانند گزارشات و شکایات خود در زمینه تخلفات صنفی در سامانه ۱۲۴ ثبت و پیگیری نمایند.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری از پروژه گاز رسانی به کارخانه های آسفالت فاز دشت جم و آریانفر و شرکا انجام شد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱

به مناسبت هفته تعاون از تعاونی های برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد

۱۹ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =